Práčka Samsung QuickDrive zvíťazila v teste časopisu dTest

Práčka Samsung QuickDrive zvíťazila v teste časopisu dTest

07. 11. 2018 Zdieľať

Vo väčšine domácností sú jednými z najvyťaženejších spotrebičov práčky a sušičky, obzvlášť pokiaľ má rodina viac detí. Pri ich výbere sa preto vyplatí dbať na vysokú kvalitu a spoľahlivosť, v ideálnom prípade aj na úsporu času a energií. Riešením je práčka, ktorá je schopná vyprať za kratší čas, na aký sme zvyknutí.

Časopis dTest vo svojom septembrovom čísle podrobil redakčnému a laboratórnemu testovaniu práčky a sušičky. Do kategórie práčok bol zaradený aj model Samsung QuickDrive WW90M649OPM/ZE, ktorý obstál v konkurencii 17 ďalších modelov. V celkovom percentuálnom hodnotení dosiahol 71 % (dobre) a získal značku kvality Víťaz testu. 

V rovnakej kategórii sa umiestili aj ďalší zástupcovia značky Samsung, konkrétne modely QuickDrive WW80M644OPW/ZE s hodnotením 68 % (dobre), Samsung QuickDrive WW90M740NOA/ZE taktiež s hodnotením 68 % (dobre) a Samsung AddWash WW80K6414QW/LE s 67 % (dobre). 

V teste sušičiek v rovnakom čísle dTestu podľa redakcie a nezávislých odborníkov zabodovala aj sušička Samsung DV90N62632W/ZE, ktorá v konkurencii 13 ďalších sušičiek získala celkové percentuálne hodnotenie 71 % (dobre). 


Práčka Samsung QuickDrive zvíťazila v teste časopisu dTest

2286187

 


Práčka Samsung QuickDrive zvíťazila v teste časopisu dTest

2286179
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Skrátená doba prania o polovicu

Rad práčok QuickDrive, ktorý Samsung predstavil na berlínskom veľtrhu IFA 2017 a na slovenský trh ho uviedol tento rok v apríli, je vybavený inovatívnymi technológiami – dokáže prať rýchlejšie a plnohodnotne, vie prať úspornejšie a šetrnejšie, vysoko účinne aj pri nízkych teplotách. A to vďaka technológii Q-Drum, kedy sa okrem hlavného veľkého bubna o bielizeň stará aj nezávisle rotujúca doska na zadnej strane. S bielizňou sa bubon Q-Drum „pohráva“ v dvoch smeroch súčasne, čím vzniká revolučný prací účinok – pracie sily rýchlo, dôkladne a šetrne odstránia nečistoty. Technológia Q-Drum je zodpovedná aj za to, že bubon bielizeň otáča nielen ako bežné práčky nahor a dole, ale taktiež dopredu a dozadu, čím je prací cyklus intenzívny a úplný. Navyše, oproti bežným práčkam zostáva zvyšková vlhkosť bielizne až o 20 % nižšia.

ZDROJ: PR článok spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: práčka samsung testy spotrebičov
Zdieľať článok