Zdroj: Hisense

Prémiová Mini-LED TV Hisense U8KQ, ktorá má zmysel

12. 07. 2023 Zdieľať

Špičkový rad Mini-LED televízorov Hisense U8KQ s kvantovými bodkami, až tisíckou zón lokálneho stmievania a kinotechnológiami ponúkne strhujúci zážitok pri sledovaní filmov aj športových podujatí. Má aj profesionálny herný režim 144Hz Game Mode PRO.

Precízny obraz so sýtymi presvedčivými farbami a detailmi a priestorový zvuk

Či už sledujete film alebo športovú drámu, alebo máte radi veľkolepé akčné či strategické hry, nechajte sa pohltiť dejom na veľkej 75-palcovej obrazovke Hisense 75U8KQ s uhlopriečkou viac ako 190 cm.

Tento prémiový Mini-LED televízor vás uchváti precíznym obrazom so sýtymi, realistickými farbami s hlbokou čiernou, úchvatnými detailmi, úžasnou hĺbkou a kontrastom. A skutočný priestorovým zvukom, ktorý vychádza spredu, zozadu a dokonca sa odráža od stropu.

Mini-LED TV Hisense U8KQ

Zdroj: Hisense

Kvantové body pre dokonalé farby a čistú bielu

Okrem toho obrazovka využíva vrstvu kvantových bodov (Quantum Dot) pre vernú reprodukciu ultra širokej palety farieb s viac ako miliardou odtieňov živých, realistických farieb vrátane vysoko čistej bielej pre skutočný zážitok zo sledovania.

Nové Mini-LED PRO podsvietenie pre dokonalý kontrast a detaily

Na dosiahnutie skutočne dokonalého obrazu využíva najväčšia 75-palcová verzia televízora niekoľko tisíc nových LED diód PRO, ktoré zabezpečujú ešte lepší kontrastný pomer s mimoriadne presnými detailmi.

Má tiež špičkový jas viac ako 1 500 nitov a tisícku priamo ovládaných zón lokálneho stmievania. To všetko znamená skutočne ostrý, verný obraz s dokonalou hrou svetiel a tieňov, hlbokou čiernou a precízne vykreslenými detailmi aj v dynamických scénach.

Lahôdka pre fanúšikov hier aj milovníkov filmov a športu

Vášnivých hráčov hier s najvyššími nárokmi na obraz, zvuk a rýchlosť odozvy poteší 144Hz obnovovacia frekvencia obrazovky, nový čipset Hi-View Engine a herný režim 144Hz Game Mode PRO s technológiou AMD Freesync PRO.

Na svoje si prídu aj milovníci filmov a športu, ktorí si vychutnajú zážitok ako v kine alebo na štadióne – TV podporuje patentovanú Dolby Vision IQ a má aj certifikáty UHD Premium a IMAX Enhanced.

LED televízor Hisense 75U8KQ

Zdroj: Hisense

Novinka je navyše vybavená výkonným audiosystémom 2.1.2 s prednými reproduktormi a zadným subwooferom, ktoré generujú priestorový zvuk Dolby Atmos.

Najnovšie multimediálne centrum sa predáva v troch veľkostiach uhlopriečky – 55, 65 a 75 palcov; najmenší Hisense 55U8KQ stojí 1249 EUR, stredný Hisense 65U8KQ sa predáva za 1549 EUR, najväčší Hisense 75U8KQ za 1990 EUR.

Viac informácií nájdete na sk.hisense.com.

Hisense. Sense for Technology

Zdroj: Hisense

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: televízor
Zdieľať článok