Výstava AUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2016 už tento víkend

07. 11. 2016
Zdieľať

Bis Audio, hlavný partner výstavy, bude mať prezentáciu v 3 miestnostiach a prinesie okrem iného tieto horúce novinky: B&W 800 D3 - najnovšia generácia najvyššieho modelu reproduktorov značky Bowers & Wilkins rady 800. Označenie D3 naznačuje diamantový výškový reproduktor.

Klipsch Klipschorn 70th Anniversary – limitovaná verzia, vyrobených je iba 70 párov reproduktorov. Sú to 3-pásmové reproduktory, kterých prevedenie je z austrálskeho orechu a sú vyrobené ručne v USA.

Audio Research Foundation Series – nová rada od Audio Research, ktorá je dostupnejšia ako všetko doteraz, avšak zachováva filozofiu akou je ručná výroba, elektrónky a samozrejme dôraz na špičkový zvuk.


Výstava AUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2016 už tento víkend

1861195
marko production s.r.o

Devialet Phantom Gold – extrémny Phantom, ktorý je 8x výkonnejší ako štandartný biely Phantom (4500W namiesto 750W). A navyše titánový výškový reproduktor, vylepšenú technológiu AHD a boky z ružového zlata.

 

DSI Slovakia, partner výstavy, vám na vlastné uši predvedie unikátnu technológiu automatickej kalibrácie TruNote, ktorou disponujú slúchadlá AKG N90Q. Táto technológia využíva mikrofóny umiestnené vo vnútri slúchadlových mušlí pre automatickú korekciu frekvenčnej odozvy pre uši akéhokoľvek poslucháča. Okrem toho tento partner Vám predstaví široký sortiment bezdrôtových prenosných reproduktorov od JBL a chýbať nebude ani JBL CHARGE3, ktorý získal ocenenie EISA ako najlepší európsky prenosný reproduktor.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste


Výstava AUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2016 už tento víkend

1861155
marko production s.r.o

Enigma High Fidelity Audio, ďalší partner výstavy, už tradične prinesie reproduktory značky Focal. V tomto prípade to budú stĺpové reproduktory modelovej línie Sopra N°3. Tieto reproduktory dokonale kombinujú dynamický prejav, dokonalú priestorovosť, muzikálnu a harmonickú bohatosť prednesu. S dvojicou basových meničov s priemerom 21 cm ponúkajú rýchle, bohaté a dokonale definovateľné basy pre milovníkov hudby, ktorí hľadajú optimálny výkon.

Výstava Audio, Video, Domáce kino sa bude konať 12. – 13. novembra 2016, v hoteli SHERATON Bratislava – Eurovea, od 10.00 do 18.00 h. 

Tešíme sa na Vás! Počas celého víkendu je parkovanie v Eurovea zadarmo.

Kategória: Aktuality Domáce spotrebiče
Zdieľať článok

Diskusia