Zdroj: DECODOM

Domov je (kuchyňa) HOME

04. 05. 2023 Zdieľať

Novinka od najväčšieho slovenského výrobcu nábytku – kuchyne HOME od spoločnosti DECODOM – sú vhodné pre mladých do prvého bývania i pre milovníkov cenovo dostupného dizajnu. Zákazníci si ich budú môcť vyskladať už od mája podľa vlastného vkusu a k dispozícii im budú takmer okamžite.

Nový rad kuchýň HOME sa počas marcových Kontraktačných dní stretol s veľmi priaznivými reakciami našich obchodných partnerov. Veríme, že ho rovnako úspešne predstavíme aj našim zákazníkom počas nadchádzajúceho veľtrhu Nábytok a Bývanie v Nitre. Okrem kuchýň HOME sa v našej expozícii bude môcť široká verejnosť zoznámiť aj s ďalšími novinkami z ponuky DECODOM,“ povedal marketingový riaditeľ spoločnosti DECODOM Filip Farka.

DECODOM Kuchyňa HOME (1)

Zdroj: DECODOM

Kuchyňa v prírodných tónoch

Farebné vyhotovenie kuchýň HOME je príjemné, upokojujúce a umožňuje ľahkú kombinovateľnosť. Biely korpus dopĺňa osem matných odtieňov predných plôch a vykrývacích bokov vo farbách biela, kašmírová, svetlosivá, monumentálna sivá, taupe sivá, zelená, farba šedého kameňa SEKA či hnedá. Pracovné dosky sú ihneď k odberu v dvoch odtieňoch – dub olejovaný a betón tuff. Ďalšie farby sú na objednávku.

DECODOM Kuchyňa HOME_šedá (2) (1)

Zdroj: DECODOM

Vhodná do každého bytu či domu

Ponuka skriniek HOME umožňuje ideálne prispôsobenie priestoru kuchyne. Zákazníci si môžu vyskladať linku v akomkoľvek tvare – rovnú, do rohu, do „účka“ alebo s kuchynským ostrovčekom.

DECODOM Kuchyňa HOME (2)

Zdroj: DECODOM

Nový program kuchýň HOME si dal špeciálne záležať na úložných priestoroch. Pokiaľ ide o riešenie vrchnej časti kuchynskej linky, rad kuchýň HOME dáva každému na výber – horné skrinky alebo otvorené poličky. Na výber je 14 typov horných skriniek – dverových aj výklopných – v troch výškach. Dizajnéri DECODOM mysleli aj na tých, ktorí preferujú vzdušnejšie riešenie. V ponuke HOME je aj otvorený policový systém v dekore prednej plochy kuchyne.

DECODOM_Kuchyňa HOME_šedá (1)

Zdroj: DECODOM

Pokiaľ ide o dolné skrinky, zákazník má na výber z 13 typov, pričom všetky majú rektifikovateľné – teda výškovo nastaviteľné nožičky. Vďaka nim môžu dosiahnuť spodné skrinky kuchyne HOME výšku až 770 mm. Pracovnú plochu tak môže mať každý vo výške, ktorá mu najlepšie vyhovuje a získa o trochu viac úložného priestoru. Navyše – rektifikovateľné nožičky si poradia aj s nerovnomernou podlahou.

Detaily, na ktorých záleží

Úchytky sú dôležitý detail – praktický a estetický zároveň. K dispozícii sú dva základné tvary – okrúhla knopka z brúseného niklu a obdĺžnikový tvar z brúseného nerezu. Zákazníci si na objednávku môžu vybrať zo širokého portfólia ďalších úchytiek z ponuky spoločnosti DECODOM. Kuchyne HOME ponúkajú aj špeciálne kovové plnovýsuvné zásuvky s brzdou STRONGBOX. Vďaka nim je možné zásuvky otvoriť a zatvoriť jemným dotykom.

DECODOM Kuchyňa HOME_šedá (3) (1)

Zdroj: DECODOM

Nový rad kuchýň HOME si budú môcť prví záujemcovia pozrieť od 27. apríla na výstave Nábytok a Bývanie v Nitre. Následne bude zákazníkom k dispozícii v priebehu mája v každej vlastnej a partnerskej predajni DECODOM.

Zdroj: PR Decodom, spol. s r.o.
Foto: Decodom, spol. s r.o.

 

 

 

 

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: decodom kuchyňa kuchynská linka
Zdieľať článok
Do altánku si Erik vyrobil štýlovú kuchynskú linku z opracovaného odpadového dreva. Prezradil, koľko ho stálaUrob si sám

Do altánku si Erik vyrobil štýlovú kuchynskú linku z opracovaného odpadového dreva. Prezradil, koľko ho stála

Extenzívna vegetačná strecha v 10 krokochDom z tehly

Extenzívna vegetačná strecha v 10 krokoch

Keby mohli, vybrali by si týchto susedov. Naučíme vás, čo s čím pestovaťZáhrada

Keby mohli, vybrali by si týchto susedov. Naučíme vás, čo s čím pestovať

Fotopostup: Čo vysadiť na tienisté miesto? Inšpirujte sa našou letničkovou výsadbouZáhrada

Fotopostup: Čo vysadiť na tienisté miesto? Inšpirujte sa našou letničkovou výsadbou