Kuchynské záležitosti

Kuchynské záležitosti

04. 12. 2007
Zdieľať

V kuchyni sa vždy zídu, či už sa týkajú odkladacích priestorov, stolovania, alebo obyčajného detailu, ktorý uľahčí prácu či odstráni zbytočnú námahu. Reč je o dobrých nápadoch. Ponúkam vám malú mozaiku nápadov, ktoré potešia. Mozaiku inšpirácií pre dobrý nákup alebo šikovných majstrov.

Zdvojené kuchynské pozadie môže byť nielen krásne, ale aj veľmi praktické. Jednoduchým vyklopením môžete získať dosku na krájanie pečiva aj s nožmi poruke či zloženú kuchynskú váhu. Všetko pekne na dosah, ale nie na očiach (Bulthaup)Kuchynské záležitosti

123424


Kuchynské záležitosti

123425


Kuchynské záležitosti

123428


Sklápacie stolíky sú v kuchyni vždy dobrým nápadom. Tento však okrem malého rozmeru v zloženom stave ponúka aj odkladací priestor. (IKEA)


Varenie na sporáku alebo varnej doske umiestnenej na varnom ostrovčeku dokáže niekedy poriadne otráviť, ak po ňom treba poumývať celú podlahu naokolo. Ak použijete malý trik so zapustením sporáka o niekoľko centimetrov hlbšie do dosky, väčšinu fŕkancov zachytí pult, ktorý jednoducho utriete. (Libero kitchen)


Kuchynské záležitosti

123427


Kuchynské záležitosti

123426


Aj keď si už umývačka riadu našla v našich domácnostiach svoje pevné miesto, ak potrebujete opláchnuť len niekoľko tanierov, zíde sa odkvapkávač, ktorý môže mať aj takúto podobu. Vlhkosť však zvládne iba dobre naimpregnované drevo. (only One)


Milujete vidiecky štýl interiéru? Aj tu je vhodný skladací stôl, napríklad ako príručný stolík, ktorý sa pri väčšej návšteve premení na jedálenský stôl. (IKEA)


Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: kuchyňa
Zdieľať článok

Diskusia