Toalety Geberit Rimfree
Zdroj: Geberit

Dokonalá čistota vo vašej kúpeľni

30. 06. 2020 Zdieľať

Kúpeľňa by mala byť oázou čistoty a sviežosti. Preto je pravidelné a dôkladné čistenie neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Toalety Geberit Rimfree ponúkajú vďaka použitej technológii maximálnu hygienu, a to aj bez agresívnej chémie, čo prispieva k ochrane nášho životného prostredia.

Tradičné toaletné misy sú vybavené splachovacím okrajom, ktorý počas splachovania vedie vodu tak, aby čo najlepšie opláchla misu. Zároveň sú to však miesta, ktoré sú ťažko dostupné a často ich nemožno vyčistiť ani pomocou špeciálnej kefy. Za splachovacím okrajom sa potom hromadí vodný kameň, nečistoty a baktérie.

tradičná WC misa

Tradičná WC misa Zdroj: Geberit

WC misa Geberit Rimfree bez splachovacieho okraja

WC misa Geberit Rimfree bez splachovacieho okraja Zdroj: Geberit

Elegantným riešením sú WC misy Geberit Rimfree, ktoré sú bez splachovacieho okraja. Okraj misy je hladký a bez akýchkoľvek záhybov. Kľúčovým momentom pre dokonalé spláchnutie je použitá technológia splachovania, ktorá usmerňuje jednotlivé prúdy vody tak, aby dokonale opláchli celý povrch misy a zároveň aby voda nevyšplechla mimo WC misu. Tento spôsob splachovania je efektívny aj pri nízkych splachovacích objemoch, čo umožňuje zníženie spotreby vody.

Toalety Geberit Rimfree

Zdroj: Geberit

Nový tvar misy má zásadný vplyv aj na jednoduchosť čistenia – keďže po obvode nie sú žiadne záhyby, na čistenie stačí použiť handričku. Nie sú potrebné ani žiadne agresívne čistiace prostriedky. Čistenie je skutočne pohodlné a rýchle, takže toaleta môže byť vždy hygienicky čistá.

Toalety Rimfree nájdete vo všetkých kúpeľňových sériách Geberit.

Toalety Geberit Rimfree

Zdroj: Geberit

www.geberit.sk/rimfree

Zdroj: PR Geberit Slovensko s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: toaleta wc
Zdieľať článok