LIVADA a CADURA od SanSwiss: Komfort sprchovania inšpirovaný prírodou

03. 12. 2020 Zdieľať

Ako na rozkvitnutú lúku - taký je vstup na vaničku LIVADA. Tak ľahký, tak komfortný. Aj jej názov bol inšpirovaný prírodou - LIVADA znamená v mnohých európskych jazykoch ,,lúka". Perfektnú kombináciu tvorí LIVADA a sprchové zásteny CADURA - inšpirované švajčiarsku prírodou, tvarované vodou.

sprchová vanička z liateho mramoru

Štvorcová sprchová vanička LIVADA z liateho mramoru. Zdroj: SanSwiss

Sprchová vanička LIVADA – nadčasová, elegantná a jedinečná

LIVADA vyniká moderným a čistým dizajnom aj vysokou kvalitou. Je vyrobená z kvalitného liateho mramoru. Aj vďaka tomu je vanička tzv. superplochá – jej výška je iba 35 a 37 mm (podľa modelu). Superplochá vanička nielen vyzerá lepšie, ale tiež zaisťuje pohodlnejší vstup. Napriek tomu je veľmi pevná – LIVADA je konštruovaná pre zaťaženie až 150 kg.

Vanička LIVADA tlmí hluk a poskytuje tepelnú izoláciu. Kontakt bosých nôh s vaničkou je príjemný a nevyvoláva pocit chladu. Povrch vaničky LIVADA chráni špeciálna povrchová úprava Gelcoat z polyesterovej živice. Vďaka nemu je povrch vaničky LIVADA úplne hladký – nemá žiadne škáry, v ktorých by sa držali nečistoty. LIVADA garantuje čistiteľnosť najmenej 20 rokov. Povrch Gelcoat tiež umocňuje izolačné schopnosti vaničky.

Moderný štvorcový kryt dokonale ladí s povrchom vaničky a ukrýva univerzálny guľatý sifón s priemerom 90 mm. Po novom je možné zvoliť umiestnenie krytu aj na dlhšej strane vaničky. Sprchové vaničky LIVADA môžete inštalovať priamo na podlahu alebo na nožičky, ktoré sú výškovo nastaviteľné – od 85 do 140 mm (voliteľné príslušenstvo). Nožičky môžete nechať voľne odkryté alebo ich zakryť predným panelom. Vanička LIVADA je v ponuke ako obdĺžniková, štvorcová a tiež štvrťkruhový variant.

sprchová vanička

Walk-in sprchovací kút CADURA BLACK LINE – samostatná pevná stena s posuvným dielom a dekórom skla Shade. Vanička LIVADA. Zdroj: SanSwiss

Sprchové zásteny CADURA – dizajn, komfort a funkčnosť

Dokonalú dizajnovú harmóniu predstavuje vanička LIVADA a sprchové zásteny CADURA inšpirované švajčiarskymi ľadovcami. Pánty, elegantné kovanie i ergonomické držadlo sprchovej zásteny CADURA boli navrhnuté s dôrazom na exkluzívny vzhľad a nadštandardný komfort.

SanSwiss vyrába sprchové zásteny CADURA v štandardnej výške dverí 2000 mm a komfortných šírkach – pre pohodlný vstup do sprchy aj komfortné sprchovanie. Dostupné sú krídlové aj posuvné dvere. Krídlové dvere majú na vnútornej strane integrované pánty pre pohodlné čistenie. Posuvné dvere disponujú tzv. Soft open/close systémom, takže chod dverí je ľahký a tichý. Údržba posuvných dverí a priestoru za nimi je veľmi jednoduchá vďaka systému odklápania. 6mm bezpečnostné sklo sprchovej zásteny CADURA je ošetrené antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá znižuje usadzovanie nečistôt a vodného kameňa v póroch skla.

sprchová vanička

Sprchovací kút CADURA WHITE LINE – jednokrídlové dvere s pevnou stenou a dekórom skla Shade. Vanička LIVADA. Zdroj: SanSwiss

CADURA je okrem klasického aluchrómového prevedenia dostupná aj v novej, žiarivo zlatej kolekcii GOLD LINE, výraznej matnej čiernej BLACK LINE a nadčasovej matnej bielej WHITE LINE. Všetky pohľadové diely sú v danej farbe pre dokonalý súlad. Sprchové zásteny CADURA sú dostupné v tradičnom čírom skle, pre zaistenie súkromia odporúčame originálny dekór skla Shade (biela sieťotlač na vonkajšej strane skla).

SanSwiss je špecialistom na atypické riešenia. Zvláštne rozmery, rôzne výrezy, skosenie – možné je takmer čokoľvek. Sprchová zástena CADURA je tiež v ponuke ako zástena typu walk-in alebo sprchová zástena vhodná pre montáž do niky. Pre skutočne výnimočnú kúpeľňu SanSwiss odporúča variant sprchovej zásteny, kedy sú spojené sprchové dvere s 2 bočnými stenami – tzv. U-montáž.

Nechajte sa tiež inšpirovať prírodou a vyberte si perfektný sprchovací kút aj vaničku v našom praktickom konfigurátore na www.sanswiss.sk.

Zdroj: PR SanSwiss s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: sprchová zástena sprchovacia vanička
Zdieľať článok