Toaleta Geberit AquaClean Sela otvára novú dimenziu čistoty

Toaleta Geberit AquaClean Sela otvára novú dimenziu čistoty

21. 09. 2015
Zdieľať

Inteligentnú toaletu Geberit AquaClean Sela musíte mať doma! Jednoduchosť, diskrétnosť a svieži pocit čistoty. Táto toaleta má geniálne jednoduchý dizajn a vnáša nadčasovú eleganciu do každej kúpeľne. Na prvý pohľad vyzerá ako bežné WC, no stačí jediné stlačenie tlačidla a čistý prúd vody vás dokonale očistí po každom použití toalety.

Ak niekto doteraz chcel na WC dodržať všetky zásady hygieny, musel mať v kúpeľni klasickú toaletu aj bidet. Toalety s integrovanou Geberit AquaClean prirodzene vedú k zmene v oblasti hygieny intímnych častí tela. Geberit AquaClean Sela má vo svojom tele nenápadne ukrytú sprchovaciu trysku a spája tak v sebe pohodlie klasickej toaletnej misy a vysoké hygienické štandardy bidetu.

Dôkladná očista jediným stlačením tlačidla

Jemný a vzdušný prúd vody, ktorý sa intuitívne ovláda, má príjemnú telesnú teplotu a dokonale očistí intímne časti tela. Nastaviť sa dá intenzita prúdu, dĺžka vysunutia sprchy a pre ešte dokonalejší pocit čistoty sa sprchovacie rameno môže pohybovať dopredu a dozadu. Pred a po použití toalety sa sprchovacie rameno automaticky opláchne čistou vodou. Zostáva tak stále hygienicky čisté a je vždy pripravené na použitie.


Jemný a vzdušný prúd čistej vody vás dôkladne očistí.

Jemný a vzdušný prúd čistej vody vás dôkladne očistí.
Geberit Slovensko, s. r. o.

Skutočný trón

Pohodlné sedenie na toalete Geberit AquaClean Sela zabezpečuje anatomicky tvarované sedadlo, ktoré má navyše funkciu pomalého sklápania. Toaleta disponuje jednoduchým intuitívnym ovládacím panelom a má prehľadné diaľkové ovládanie len s piatimi tlačidlami.


Intuitívny ovládací panel a prehľadný diaľkový ovládač

Intuitívny ovládací panel a prehľadný diaľkový ovládač.
Geberit Slovensko s.r.o.


Intuitívny ovládací panel a prehľadný diaľkový ovládač

Oceňovaná ekologická toaleta

Geberit AquaClean Sela navrhol renomovaný milánsky architekt a dizajnér Matteo Thun. „Chcel som navrhnúť toaletu, ktorá by sa hodila do každej kúpeľne tak prirodzene a jednoducho, ako sa len dá,“ vyjadril sa Thun.


Elegantný a nadčasový dizajn dýcha jednoduchou krásou

Elegantný a nadčasový dizajn dýcha jednoduchou krásou
Geberit Slovensko, s. r. o.

Toaleta zodpovedá nielen najprísnejším súčasným požiadavkám na hygienu a dizajn, ale vďaka zmiešavaniu vody a vzduchu v integrovanej sprche šetrí vodu. Okrem toho pomocou rozpoznania používateľa ušetrí aj elektrickú energiu. Vodu v sprche totiž začne pomaly zohrievať už v momente, keď sa človek priblíži k mise.

Geberit AquaClean Sela v sebe spája funkcie klasickej toalety a bidetu. V elegantnom tele misa ukrýva sprchu ovládanú jediným dotykom na diaľku. Geberit AquaClean Sela je ohľaduplná k životnému prostrediu, šetrí vodu aj elektrickú energiu. Na anatomicky tvarovanom sedadle sa sedí veľmi pohodlne a keramická misa má navyše na povrchu špeciálnu vrstvu, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt. To je dôvod, prečo sa ľahko udržiava a zostáva čistá a voňavá.

Vyskúšajte Geberit Aqua Clean a vyhrajte luxusný wellness pobyt

Geberit rozširuje testovaciu zónu svojich inteligentných toaliet s integrovanou sprchou. Príďte si k vybraným Partnerom Geberit AquaClean medzi 1.9.-30.11.2015 vyskúšať toaletu Geberit AquaClean a vyhrajte luxusný wellness pobyt v päťhviezdičkovom hoteli v Hlubokej nad Vltavou. Podrobnosti o súťaži na www.geberit-aquaclean.sk/sutaz.

Viac informácií nájdete na www.geberit-aquaclean.sk/sela 


Toaleta Geberit AquaClean Sela otvára novú dimenziu čistoty

1625883
Geberit Slovensko s.r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Zdieľať článok

Diskusia