Toalety Laufen s bidetovou tryskou: Maximálna hygiena bez kompromisov

18. 09. 2019 Zdieľať

Toalety s bidetovou tryskou značky Laufen ponúkajú najmodernejšie technológie ukryté v dizajnovej švajčiarskej keramike. Vďaka tomu sú na nerozoznanie od bežných WC a dokonale sa tak vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu hodia do akejkoľvek domácnosti. Svojmu užívateľovi poskytnú maximálne možnú hygienu pomocou integrovanej bidetovej trysky s mnohými funkciami, ktorá je veľmi jednoduchá na ovládanie.

WC Cleanet Riva: Švajčiarska kvalita v každom ohľade

WC Cleanet Riva je revolučnou švajčiarskou toaletou so zabudovanou bidetovou tryskou. Na prvý pohľad zaujme svojou celokapotovanou konštrukciou z kvalitnej keramiky. Peter Wirz, švajčiarsky dizajnér, sa pri návrhu toalety Cleanet Riva riadil víziou čistej jednoduchosti. Zákazníci podľa jeho slov netúžia po toalete, ktorá by pripomínala stroj ale po klasickej toalete s najlepšími dostupnými technológiami. A presne tieto podmienky Cleanet Riva spĺňa dokonale.


Toalety s bidetovou tryskou

Toalety s bidetovou tryskou
Laufen SK s.r.o.

Najmodernejšie technológie i dokonalá hygiena

Výrobca Laufen dokázal všetky technológie zabudovať do uzavretého keramického črepu a vytvoriť tak esteticky pôsobivý produkt, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Kľúčovou vlastnosťou tejto toalety prémiovej triedy je široká ponuka intuitívnych funkcií sprchovania. Toaleta s integrovanou bidetovou tryskou sa pri bežnom použití ovláda pomocou nerezového, ľahko nahmatatelného tlačidla na strane sedátka. Jeho stlačením môžete aktivovať alebo deaktivovať prúd vody, otáčaním potom môžete regulovať jeho pozíciu. Pomocou samostatného gombíka vedľa otočného tlačidla je možné navoliť perineálnu trysku.


Toalety s bidetovou tryskou

Toalety s bidetovou tryskou
Laufen SK s.r.o.

Cleanet Riva je jedinou toaletou so zabudovanou bidetovou tryskou, ktorá používa viacstupňovú hygienickú koncepciu, kde sa celý systém cirkulácie vody v pravidelných intervaloch aj tepelne čistí. S ohľadom na čo najľahšie čistenie je toaleta bez akýchkoľvek spojov a keramika bola ošetrená povrchovou úpravou LCC zabraňujúca usadzovaniu nečistôt. Sedenie s poklopom je vybavené funkciou pre jednoduché odobratie. Toaleta Cleanet Riva sa účinne a čisto splachuje, čím odpadá potreba oplachového kruhu.

WC Cleanet Navia: Novinka zameraná na používateľa

Nová toaleta Cleanet Navia so zabudovanou bidetovou tryskou zaujme svojím nadčasovým švajčiarskym  dizajnom,  jednoduchým ovládaním a kompaktnými rozmermi. Jej hlavnou prednosťou je jednoduché použitie a ovládanie v kombinácii s najmodernejšími technológiami. Toaleta Cleanet Navia je čisto švajčiarsky produkt designovaný Peterom Wirzom, ktorý stojí aj za toaletou Cleanet Riva. Zvoľte si maximálnu hygienu i pre vašu domácnosť!


Toalety s bidetovou tryskou

Toalety s bidetovou tryskou
Laufen SK s.r.o.

Sprchová toaleta Cleanet Navia sa zameriava predovšetkým na užívateľské výhody a na efektívne užívateľské rozhranie.  Svojim kompaktným dizajnom, jednoduchou funkčnosťou a atraktívnou cenou je vhodná aj do bežných domácností, pre ktoré je hygiena na prvom mieste.


Toalety s bidetovou tryskou

Toalety s bidetovou tryskou
Laufen SK s.r.o.

Intuitívne ovládanie aj jednoduché čistenie

Klozet Cleanet Navia je vybavený osvedčeným a intuitívnym konceptom obsluhy s postranným ovládačom so základnými funkciami a ovládaním trysky. Toaleta má navyše aj mobilnú aplikáciu, ktorá je intuitívne na ovládanie. Tá umožňuje prístup hneď niekoľkých užívateľov k všetkým funkciám, ktoré spoločnosť Laufen už skôr vyvinula pre obľúbenú sprchovú toaletu Cleanet Riva.

Hygiena je pre novinku Cleanet Navia všetkým. Toaleta sa ľahko čistí vďaka konštrukcii bez oplachového kruhu, povrch keramiky má hygienickú úpravu LCC. Vymeniteľná tryska, ktorá je zapustená a ukrytá za záslepkou, sa pred každým použitím aj po ňom sama dôkladne očistí. Duroplastové sedátko sa ľahko odníma a má zabudovaný spomaľovací systém.

www.laufen.sk

www.cleanet.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti LAUFEN SK s.r.o. 

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: Toalety s bidetovou tryskou
Zdieľať článok