Muži nám ukážu, že to dokážu!

Muži nám ukážu, že to dokážu!

27. 04. 2010
Zdieľať

Viete si predstaviť muža v kuchyni ako odborne krája zeleninu, kontroluje teplotu rúry a popri tom všetkom vypráža mäso na jemnom olivovom oleji na hviezdnu večeru? Tak teraz si predstavte, že ten muž je váš muž. Ešte stále máte šancu splniť si svoj sen. Stačí len prihlásiť vášho partnera do 28. apríla do súťaže IKEA Muži to dokážu tiež a nechať sa prekvapiť jeho talentom.

Súťaž IKEA Muži to dokážu tiež potrvá na stránke www.IKEA.sk/kuchynasnov do 28. apríla. Vy a váš partner tak môžete byť jedným z 10 šťastných párov, ktoré budú mať možnosť sa v obchodnom dome IKEA zúčastniť zaujímavého podujatia. Počas neho bude môcť vaša polovička ukázať svoje kuchárske schopnosti a zároveň sa priučiť od majstrov tohto remesla. Ešte pár dní môžete presviedčať vášho partnera, že má dostatok kulinárskych vedomostí na rozoznanie vykosťovacieho a filetovacieho noža, a že vie pripraviť dokonca aj trojchodové menu. 
 


Muži nám ukážu, že to dokážu!

259000
IKEA

Na druhej strane môžete zase vy využiť partnerovu pomoc pri renovácii starej kuchyne alebo návrhu novej. S kuchynským plánovacím programom IKEA, ktorý nájdete na stránke www.IKEA.sk/kuchynasnov to bude hračka. Vedeli ste, že ľudia si najčastejšie vynovujú kuchyne na jar? Na úpravu vášho domova nemusíte meniť všetko. Aj tá najmenšia vec môže mať veľký vplyv na jeho výzor. Ak sa váš partner zúčastní pri navrhovaní novej, praktickej a útulnej kuchyne, určite sa neskôr ľahšie zapojí do kuchárskeho procesu.
 
Kuchynský plánovací program IKEA Vás prevedie celým plánovacím procesom krok za krokom. Počas posledných týždňov ste si ho mohli vyskúšať v praxi a finálny návrh kuchyne snov ste mohli poslať do našej súťaže. Na stránke www.IKEA.sk/kuchynasnov zistíte, či ste šťastným výhercom týždňovej ceny alebo dokonca veľkej ceny 3 500 Eur.

Kategória: Bývanie Kuchyňa, jedáleň
Tagy: ikea
Zdieľať článok

Diskusia