Ako si užíva svoj luxus na Záhorí herečka Oľga Belešová?

Ako si užíva svoj luxus na Záhorí herečka Oľga Belešová?

11. 11. 2016 Zdieľať

Herečka Oľga Belešová nás privítala v krásnej rozkvitnutej záhrade, s misou plnou ovocia. Na Záhorí, kde sa nachádza jej domček, má svoje korene. Kedysi tu dokonca stál rodičovský dom. Práve jeho pôvodnú atmosféru sa snažila vo svojom bývaní zachovať.

Už nejaký čas s vami v dome bývajú aj rodičia, o ktorých sa staráte. Mysleli ste
už pri stavbe domu na to, čo bude o pár rokov?

Áno, už pri projektovaní stavby sme venovali pozornosť detailom, ktoré si bude vyžadovať
zdravotný stav mojich rodičov. Obytná časť domu je bezbariérová a kúpeľňa je svojou veľkosťou, ale aj dispozičným riešením prístupná i s invalidným vozíčkom. Nevyšiel nám len plán vytvoriť priamy vstup z domu do záhrady. Bývame v záplavovom pásme, takže prepojenia domu a záhrady sme sa museli vzdať.

Dom stojí na zvýšených základoch, vychádza sa z neho na terasu a až z terasy sa po plytkých schodíkoch ide do záhrady. Vďaka šikminám na schodoch sa však dá do záhrady dostať aj s vozíkom. Som si istá, že v sídliskovom byte, v akom som vyrastala, by som sa o imobilného otca nedokázala tak dobre postarať. Žiaľ, choroba sa nedá zastaviť a nastala situácia, že otec potrebuje intenzívnu odbornú pomoc.V súčasnosti už preto hľadáme špecializované zariadenie pre ľudí s Parkinsonovou chorobou. 


Ako býva herečka Oľga Belešová?

Ako býva herečka Oľga Belešová?

Zaujíma vás, ako býva herečka Oľga Belešová? Prečítajte si celý článok v časopise DOMA, alebo si stiahnite appku DOMa, kde nájdete mnoho zaujímavých článkov o bývaní. 

Aplikáciu DOMa si môžete bezplatne stiahnuť cez Google Play aj cez App Store.

Kategória: Návšteva
Tagy: belesova celebrita doma pss
Zdieľať článok