RAVAK modernizuje kúty radu Supernova

10. 05. 2011 Zdieľať

Sprchovacie kúty radu Supernova od spoločnosti RAVAK patria vďaka kvalitnej kovovej konštrukcii a absolútnej spoľahlivosti medzi najžiadanejšie sprchovacie kúty na trhu. Supernova vyniká najširšou ponukou rôznych druhov a typov výrobkov. Môžete si vybrať sprchovací kút so štandardnými alebo neštandardnými rozmermi, sprchové dvere alebo si môžete vytvoriť sprchovací kút podľa svoji potrieb kombináciou sprchových dverí a pevnej steny.

— Advertorial spoločnosti RAVAK, a.s. —

Zákazníci si z radu Supernova najviac obľúbili štvrťkruhový sprchovací kút SKCP4, ktorý bol doteraz k dispozícii iba v bielej farbe. V tomto roku prichádza RAVAK s novinkou v podobe povrchovej úpravy satin (matný hliník), vďaka ktorej získali sprchovacie kúty modernejší vzhľad, väčšiu odolnosť proti nešetrnému zaobchádzaniu. Stali sa tak ideálnou voľbou do kúpeľní nielen v domácnostiach, ale aj v mimoriadne namáhaných verejných priestoroch, ako sú nemocnice, hotely či ubytovne. Vyhotovenie satin vzniká chemickým procesom, pri ktorom sa na povrchu vytvorí tvrdá, vrstva kysličníka hliníka, odolná proti oderu a okysličovaniu. Tá zabezpečuje dostatočnú odolnosť proti poškriabaniu a agresívnym podmienkam v kúpeľni, ako napríklad veľké výkyvy teplôt a pôsobenie rôznych chemikálií, ktorým sú sprchovacie kúty neustále vystavené. Spoločnosť RAVAK vyrába sprchovacie kúty Supernova vo vlastnej továrni a galvanizovni v Příbrame. Patentovaný systém AntiBlock, na ktorý poskytuje spoločnosť RAVAK záruku 10 rokov, zabraňuje zadrhávaniu a skríženiu posuvných dielov. Garantuje tak bezporuchový a tichý chod sprchovacieho kúta. Otestovaná životnosť je 1 000 000 otvorení, čo znamená, že pri štvorčlennej domácnosti a predpoklade, že každý člen rodiny použije sprchu 2x denne, bude mechanizmus spoľahlivo slúžiť bez porúch 170 rokov.

Teraz sú z radu Supernova vo vyhotovení satin k dispozícii rohový sprchovací kút SRV2, štvrťkruhový kút SKCP4, sprchové dvere ASDP3 a pevná stena PSS.

Tohtoročné novinky spoločnosti RAVAK, ale aj ostatné produkty si od mája 2011 môžete pozrieť v novootvorenom Kúpeľňovom centre RAVAK. Odborníci vám v ňom poradia, ako si elegantne a zároveň prakticky zariadiť kúpeľňu. Kúpeľňové centrum RAVAK nájdete na Einsteinovej 11 v Bratislave.

 

Viac informácií na www.ravak.sk

Kategória: Bývanie Kúpeľňa, WC
Tagy: Ravak
Zdieľať článok