Trendové príbehy pyšných stien

Trendové príbehy pyšných stien

04. 10. 2010
Zdieľať

Sú pyšné a ukazujú sa v odvážnych modeloch. Alebo sa snažia upozorniť na seba jemnou nápadnosťou. O čom hovorím? O stenách v nových šatách, podľa posledného diktátu módy. Neboja sa kombinovať zdanlivo neskombinovateľné alebo, jednoducho, len tak skúšajú nové podoby.

Farby, abstraktné vzory, štruktúry, a hlavne kontrast so zariadením alebo inými prvkami interiéru. Kontrast, materiálový alebo časový, to sú prvky nových trendov tapiet.


Trendové príbehy pyšných stien

286721

Trendový bytový interiér využíva tapety na transformáciu ilúzií a fantázie do existujúceho priestoru ako kontrast s realitou.


Trendové príbehy pyšných stien

286725

Ak ste prepadli ozdobnosti neoštýlov, nebudete úplne mimo, ak si vyberiete zvláštnu kombináciu farieb a vytvoríte tak podklad pre jednoduchý nábytok. Neobarok v čiernej však už nie!


Trendové príbehy pyšných stien

286723

Tapetovanie sa stalo výtvarnou disciplínou a graficky či farebne výrazné tapety posúvajú charakter moderného interiéru.


Trendové príbehy pyšných stien

286722

Trendy prajú odvážnym a extravagantným. Čím odvážnejšia kombinácia úpravy povrchov, a to nie iba stien, ale aj nábytku a doplnkov, tým trendovejší byt. Všetko však stále pod ochranou vkusu.

Ak hľadáte trendové tapety, ale prisilné farby a vzory sa s vašou povahou nestotožňujú, vyberte si tapetu v jemnejších pastelových tónoch. Netreba sa však báť väčších vzorov, ktoré sú teraz in.

ZDROJ: časopis môj dom JAGA GROUP, s.r.o.

Kategória: Bývanie Farby, materiály Štýl
Tagy: bývanie trendy
Zdieľať článok

Diskusia