Produkty Kaldewei.
Zdroj: KALDEWEI

Avocado Dreams: Nové trendové kúsky z kolekcie Kaldewei od dizajnérky Bethan Laury Wood

23. 11. 2023 Zdieľať

So svojím konceptom „Avocado Dreams“ prepožičala Bethan Laura Wood úplne nový vzhľad hneď štyrom ikonickým kľúčovým produktom Kaldewei. Už na prvý pohľad upúta pozornosť nezameniteľný rukopis tejto britskej dizajnérky.

Bethan Laura Wood sa nechala inšpirovať tak organickými kontúrami kúpacej vane Meisterstück Oyo Duo, ako aj puristickou jednoduchosťou Meisterstücku Centro Duo Oval, priamočiarosťou extra plochej sprchovej vaničky Superplan Zero a aj filigránskou umývadlovou misou Miena. Všetky tieto výrobky sú súčasťou kolekcie od Bethan Laury Wood.

Tento úplne mimoriadny produktový rad obsahuje tri takmer psychedelicky pôsobiace varianty vzorov a farieb: „Avocado Swirl“ (zelené tóny), „Avocado Sea“ (modré a fialové tóny) a výrazný farebný mix „Avocado Disco“. Kúpeľňové objekty Kaldewei si však aj v dizajnérkinom poňatí zachovávajú svoje charakteristické kontúry a siluety.

Oyo Duo premenila Bethan Laura Wood na skutočný majstrovský kúsok od Kaldewei: Táto voľne stojaca kúpacia vaňa dáva jasne najavo, že luxus, udržateľnosť, cirkularita a dizajn sa môžu vzájomne skvele dopĺňať. Dvojstenná vaňa inšpirovaná estetikou japonského porcelánu je vyrobená zo 100-percentne recyklovateľnej, a teda udržateľnej smaltovanej ocele.

Okrem Oyo Duo v kúpeľni rozhodne zažiari aj voľne stojaca kúpacia vaňa Meisterstück Centro Duo Oval vďaka farebnej variácii „Avocado Swirl“.

Bethan Laura Wood vytvorila ďalší neprehliadnuteľný kúpeľňový objekt v podobe umývadlovej misy Miena: jednostenné umývadlo v sebe spája puristický tvar s jedinečným, takmer filigránskym vyhotovením.

Štvrtým dizajnovým objektom kolekcie britskej návrhárky je sprchová vanička na úrovni podlahy Superplan Zero. Smaltovaná extra plochá sprchová vanička ponúka presvedčivý komfort a udržateľnosť. Pretože je zabudovaná úplne v úrovni podlahy, stáva sa vlastne jej súčasťou.

Jedno majú tieto výrobky Kaldewei spoločné: neobsahujú vôbec žiadne plasty a sú vyrobené zo 100-percentne recyklovateľnej smaltovanej ocele. Tá im prepožičiava nielen veľmi ušľachtilý a lesklý povrch, ale aj extrémne dlhú životnosť. Vďaka tomu výrobky z kolekcie Bethan Laury Wood perfektne zapadajú do konceptu Luxstainability ® značky Kaldewei.

Oyo Duo – Meisterstück OYO DUO | KALDEWEI

Zdroj: Kaldewei

Kategória: Kúpeľňa, WC Nezaradené
Tagy: kúpeľňový nábytok sprchová vanička umývadlá vane
Zdieľať článok
Nádherne kvitnúce montbrécie vysádzame do pôdy teraz v apríli. Ukážeme vám, ako na to krok za krokomZáhrada

Nádherne kvitnúce montbrécie vysádzame do pôdy teraz v apríli. Ukážeme vám, ako na to krok za krokom

Všetko, čo vás zaujíma o pestovaní paradajok: Odpovedáme na 45 najčastejších otázokZáhrada

Všetko, čo vás zaujíma o pestovaní paradajok: Odpovedáme na 45 najčastejších otázok

Lepíme tehlové pásiky. Čo odporúčajú odborníci?Dom z tehly

Lepíme tehlové pásiky. Čo odporúčajú odborníci?

Chcete 5-izbový bungalov pre celú rodinu? Tieto tipy vám pomôžuDom z tehly

Chcete 5-izbový bungalov pre celú rodinu? Tieto tipy vám pomôžu