Bezstarostné leto na terase

Bezstarostné leto na terase

19. 06. 2012 Zdieľať

K letu patrí relaxácia, a to najlepšie na čerstvom vzduchu a na slniečku. Ideálna na leňošenie či záhradné párty je vonkajšia terasa. Aby vám terasa dobre slúžila a navyše vyzerala pekne čo najdlhšie, je nevyhnutné myslieť na výber kvalitného terasového materiálu.

— Advertorial spoločnosti Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o. —

Investícia do kvality sa oplatí

V prípade novej terasy platí dvojnásobne, že investícia do kvality sa oplatí. Ak zvolíte preverený terasový materiál, pri ktorom vám je predajca schopný doložiť výsledky testov, certifikáty alebo hygienické atesty, investícia sa vám veľmi skoro vráti. K takýmto materiálom patrí aj kompozitný terasový systém Twinson od spoločnosti Inoutic / Deceuninck.

Twinson v sebe spája to najlepšie z oboch materiálov, z ktorých je vyrobený, teda odolnosť a trvanlivosť PVC s hrejivým pocitom dreva. Navyše je recyklovateľný, vodeodolný, nekrúti sa, ani sa neštiepi a jednoducho sa montuje. Vďaka jeho variabilite z neho môžete zostaviť aj terasu s atypickým tvarom.


Využite časovo obmedzenú 10% zľavu na obstaranie terasového systému Twinson. Môžete tak výhodne získať materiál ideálny aj na obloženie záhradného bazénu.

Využite časovo obmedzenú 10% zľavu na obstaranie terasového systému Twinson. Môžete tak výhodne získať materiál ideálny aj na obloženie záhradného bazénu.
Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

Terasový systém Twinson je v ponuke v dvoch variantoch. Prvý z nich, Twinson O-Terrace, sa najčastejšie používa na stavbu menších plôch terás, a to samostatne stojacich alebo tých, ktoré sú súčasťou rodinných domov. Novinkou pri doskách Twinson O-Terrace je ich konštrukčné riešenie – po novom sa vyrábajú so siedmimi komorami, ktoré zaisťujú ešte vyššiu pevnosť a odolnosť proti prípadnému poškodeniu tlakom. Hmotnosť dosiek však aj pri väčšom počte komôr zostala zachovaná.

Na väčšie plochy je určený Twinson O-Terrace+, ktorý je robustnejší, s vyššou nosnosťou. Dosky majú iný vlnitý reliéf a skryté škáry medzi doskami, takže povrch vyzerá kompaktnejšie.

Twinson je ideálny aj k bazénu

Pre svoj nekĺzavý a rýchloschnúci povrch je Twinson ideálny aj ako obloženie plôch pri bazénoch. Je odolný proti vlhkosti, plesniam, škodcom či drevo poškodzujúcim hubám a nezadriete si o neho triesku. V prípade zašpinenia stačí povrch ostriekať vysokotlakovým čističom.


Elegantná, kvalitná a pritom nenáročná na údržbu a starostlivosť. Taká môže byť aj vaša nová terasa z Twinsonu.

Elegantná, kvalitná a pritom nenáročná na údržbu a starostlivosť. Taká môže byť aj vaša nová terasa z Twinsonu.
Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

Twinson možno právom považovať za stavebný materiál budúcnosti. Uplatnenie nájde aj ako riešenie podlahy na balkónoch a lodžiách, na ploty či ako obklad fasády (na to je určený variant Twinson O-Wall). Použitie Twinsonu je naozaj široké.

Vďaka pestrej farebnej ponuke, ktorá predstavuje 8 odtieňov, čo je najviac na trhu, umožňuje každému vybrať si tú správnu farbu a zladiť tak svoju terasu a obloženie bazénu aj s okolitým zariadením a architektúrou domu.

Ak uvažujete o novej kvalitnej terase, môžete využiť sezónnu zľavu. Do 30. 6. 2012 je možné terasový systém Twinson obstarať u certifikovaných predajcov so zľavou 10 %. Kontakty na certifikovaných predajcov, ktorí túto zľavu poskytujú, nájdete na nových webových stránkach www.inoutic.sk/sk/twinson.

Kategória: Podlaha, dlažba Stavba a rekonštrukcia
Tagy: twinson
Zdieľať článok