Dobrý finančný partner pre viac ako 90 miliónov klientov

Dobrý finančný partner pre viac ako 90 miliónov klientov

30. 11. 2010 Zdieľať

Ku spokojnému životu patrí dobré finančné zabezpečenie pre prípad nečakaných a väčšinou nepríjemných udalostí. A tiež dostatok financií na obdobie po odchode do dôchodku, kedy je človek odkázaný na stále menej postačujúci príspevok od štátu. Dôležitá otázka znie: Ako vybrať toho správneho partnera, ktorému môžete bez obáv zveriť starosť o svoju finančnú pohodu?

— Advertorial spoločnosti AXA —

Dostupnosť, spoľahlivosť, vnímavosť
Na túto otázku môže viac ako 90 miliónov ľudí vo viac ako 50 rôznych krajinách sveta odpovedať rovnako: Tým správnym partnerom je AXA, jedna z najväčších finančných skupín na svete, ktorá poskytuje služby predovšetkým v oblasti poisťovníctva, sporenia na penziu a investovania. AXA, ktorá sa vo svojom podnikaní a hlavne vo vzťahu ku svojim klientom riadi podľa jasného motta: „viac ako štandard“.

Cieľom skupiny AXA je byť pre svojich klientov partnerom, ktorý bude zároveň dostupný, spoľahlivý a tiež vnímavý. O finančné zabezpečenie svojich klientov sa stará so všetkou zodpovednosťou a s ich peniazmi nikdy nehazarduje. Finanční experti a ratingové agentúry veľmi oceňujú špičkovú úroveň riadenia AXA Group, ktorá sa ako jedna z mála finančných inštitúcií nedostala do problémov ani v období vrcholiacej finančnej krízy, nikdy nepotrebovala pomoc od štátu a aj v najťažšom roku 2008 vykázala zisk takmer 1 miliardu EUR.

Dlhodobá stratégia
Za túto vynikajúcu stabilitu vďačí AXA svojej dlhodobej obchodnej stratégii, ktorá sa nikdy nedala zmiasť nerealistickými odhadmi a očakávaniami, a preto vždy počíta aj s možnosťou výrazného poklesu trhov. AXA sa chová zodpovedne a myslí na budúcnosť rovnako ako jej klienti, ktorí si sporia na starobu alebo sa poisťujú proti rôznym nepríjemným udalostiam. Nikdy nemení svoje dlhodobé ciele kvôli vidine momentálneho vysokého zisku, ktorý by však bol spojený s veľkým rizikom.

S tým súvisí aj vo svete veľkého biznisu nevídaný fakt, že sa na poste generálneho riaditeľa vystriedali počas 25 rokov existencie značky AXA len 2 ľudia. Súčasný generálny riaditeľ Henri de Castries úspešne vedie so svojím týmom AXA Group už od počiatku 21. storočia, a to ku spokojnosti desiatok miliónov klientov, 200 tisíc zamestnancov a 400 tisíc akcionárov.

Spokojní klienti sa vracajú
Kde sme raz spokojní, tam radi zostávame a tam sa radi vraciame. O kvalitnej ponuke skupiny AXA svedčí aj to, že stále rastie podiel klientov, ktorí jej služby a finančné produkty využívajú opakovane. Aj vďaka tomu sa AXA stala svetovou jednotkou v poisťovníctve podľa aktuálneho rebríčku Fortune Global 500.

Ak hľadáte dôveryhodného partnera pre finančné zabezpečenie, AXA je dobré riešenie. Potvrdí vám to viac ako deväťdesiat miliónov ľudí z rôznych krajín a kontinentov.

axa.sk 

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Zdieľať článok