Efektívne riešenia, ktoré naplnia vaše očakávania

Efektívne riešenia, ktoré naplnia vaše očakávania

12. 10. 2011 Zdieľať

Tohtoročná vykurovacia sezóna už prišla. Je ten správny čas vymeniť svoj starý kotol za nový a zabezpečiť si tak dostatok tepla i teplej vody na celú zimu. Máte s výberom optimálneho kotla problémy a neviete sa rozhodnúť? Všetky, i tie najvyššie nároky a očakávania do bodky splnia kondenzačné kotly značky Protherm.

— Advertorial spoločnosti Vaillant Group Slovakia, s.r.o. —

 

Vývoj v oblasti vykurovacej techniky napreduje veľmi rýchlo. Prevádzkové náklady domácnosti sa vám podarí významne znížiť kúpou nových kondenzačných kotlov Protherm. Majú dlhú životnosť, ľahko sa obsluhujú a zapojenie i spustenie kotla je nenáročné a pohodlné.

 

Malý kotol s veľkým výkonom


Kondenzačný kotol Panther Condens

Kondenzačný kotol Panther Condens
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Chcete kotol, ktorý sa jednoducho a pohodlne ovláda? Máte záujem o elegantné, malé, ale pritom výkonné vykurovacie zariadenie? Značka Protherm vám ponúka rad kondenzačných kotlov Panther Condens. Vyznačujú sa jednoduchou inštaláciou, majú výborné parametre ohrevu a súčasne patria k najmenším kondenzačným kotlom značky Protherm. Veľkosť a moderný dizajn kotlov Panther Condens ich predurčujú k umiestneniu v kuchyni, kúpeľni či inej menšej miestnosti. K ľahšej obsluhe kotlov Panther Condens prispievajú moderná elektronika, antikorový kondenzačný výmenník a zabudovaná ekvitermná regulácia. Veľký LCD displej vám poskytne rozšírené množstvo informácií a bude vás informovať o najdôležitejších prevádzkových parametroch kotla, ako aj o jeho neštandardných stavoch. Tepelný komfort pri optimálnej spotrebe energie vám zaručia komunikačné izbové regulátory rady Thermolink so zbernicou eBus.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste

 

Kompaktné zostavy


Zostava Panther Condens so 60 l zásobníkom umiestneným vedla kotla

Zostava Panther Condens so 60 l zásobníkom umiestneným vedla kotla
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Mnohí z vás majú v súčasnosti záujem o kotol, v ktorom sa skĺbi vykurovanie s ohrevom teplej vody. Kondenzačný kotol Panther Condens dokáže splniť aj túto požiadavku. Externý zásobník značky Protherm s objemom 60 alebo 120 litrov možno ku kotlu pripojiť prostredníctvom trojcestného ventilu, ktorý je súčasťou kotlov. Zostavy Panther Condens so 60 l zásobníkom sú komplexným riešením, určené zákazníkom, ktorí uprednostňujú zásobníkovú prípravu teplej vody pred jej prípravou prietokovým spôsobom. Dohriatie vody je rýchle, s nízkymi tepelnými stratami. Keďže zásobník je dizajnovo zosúladený s kotlom, môžete ho bez problémov umiestniť vedľa kotla vpravo, vľavo alebo pod kotol. Po prepojení zásobníka s kotlom si priamo na displeji kotla alebo na displeji izbového regulátora Thermolink zvolíte požadovanú teplotu vody v zásobníku. Vďaka zakrytiu prepojenia kotla so zásobníkom sú tieto zostavy vhodné aj do obytných priestorov. K vysokému štandardu príjemného bývania prispieva aj zostava kondenzačného kotla so 120 l zásobníkom teplej vody pod názvom Aqua complet Panther Condens. Je určená hlavne pre užívateľov s väčšími požiadavkami na množstvo teplej vody.

 

Vznešený Tiger Condens


Kondenzačný kotol Tiger Condens

Kondenzačný kotol Tiger Condens
Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Má vaša domácnosť viac ako jednu kúpeľňu alebo väčšie nároky na dodávku teplej vody? V takom prípade potrebujete väčší zásobník. S jeho umiestnením však môžete mať v byte vážny problém. Ušetriť veľa miesta a lepšie využiť obytný priestor sa vám podarí s radom závesných kondenzačných kotlov Tiger Condens. Kotly majú niekoľko funkcií, ktoré užívateľovi uľahčujú život. Vďaka veľkému maximálnemu výkonu týchto kotlov (25,5 kW) môžete prietokovo ohriať až 14 l vody za minútu. Okrem toho môžu tieto kotly súčasne využívať rezervu teplej vody nahromadenú v zásobníku. Odoberanie veľkého množstva vody z viacerých miest súčasne dokážu kotly Tiger Condens zabezpečiť vďaka patentovanej technológii ISODYN2. Na rozdiel od tradičných zásobníkov s rúrkovým výmenníkom, v ktorom je teplota teplej vody nerovnomerná, v systéme ISODYN2 problém so stabilitou teplej vody nehrozí. V kotloch Tiger Condens navyše nedochádza k usádzaniu vodného kameňa v zásobníkoch. Nový rad kondenzačných kotlov Tiger Condens pracuje s obzvlášť zníženou produkciou emisií, šetrí náklady a vyznačuje sa jednoduchým a zrozumiteľným ovládaním na prehľadnom LCD displeji. Pomocou obojsmerne komunikujúcich izbových regulátorov zo série Thermolink si môžete podľa vlastných požiadaviek a času, keď sa budete nachádzať v obytných priestoroch, naprogramovať teplotu v interiéri alebo teplotu teplej vody. Kotly Tiger Condens nie sú iba výkonné a tiché, ale aj spoľahlivé a elegantné. Aj vďaka modernému dizajnu si ľahko nájdu svoje pevné miesto v každej domácnosti.

 

Všetko o akciovej ponuke závesných kondenzačných kotlov Protherm a ich zostáv sa dozviete na www.protherm.sk.

Kategória: Energia Stavba a rekonštrukcia
Tagy: kotol protherm
Zdieľať článok