Zdroj: P.M.H.

Dizajnové radiátory a elektrické sušiaky

15. 07. 2020 Zdieľať

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu modelov a typov radiátorov českej výroby. Sú vhodné nielen do kúpeľne, ale vďaka svojmu dizajnu môžu byť umiestnené aj v chodbách, obývačkách a iných bytových priestoroch.

AVENTO FRAME

Nové požiadavky na dizajn spĺňa radiátor Avento Frame, vyrobený z vertikálnych (30 × 30 mm) a horizontálnych (20 × 20 mm) jäklov. Je inováciou klasického Aventa. Nový vzhľad mu dodalo orámovanie. Navyše je radiátor Avento Frame možné pripojiť zboku i v strede. Je vhodný na centrálne, kombinované či elektrické vykurovanie.

Radiátor Avento Frame

Radiátor Avento Frame Zdroj: P.M.H.

Theia

Praktický pomocník s dotykom elegancie radiátor Theia – je veľmi obľúbený vďaka svojmu vzhľadu, ktorý vnesie dotyk elegancie a luxusu do každej kúpeľne. Dômyselne navrhnutá konštrukcia radiátora umožňuje jednoduché zavesenie uterákov zboku alebo na háčiky umiestnené na 2 vertikálnych rúrkach. Radiátor má pripájací rozstup 100 mm a rozmery 500 × 940, 500 × 1 540 mm. Možno využiť napojenie na centrálne vykurovanie, kombinované alebo pripojenie na elektrinu. Je dostupný v niekoľkých farebných vyhotoveniach a v chrómovej verzii. Možno vyrobiť i otočený variant.

Radiátor Theia

Radiátor Theia Zdroj: P.M.H.

Novinkami na rok 2020 sú radiátor Zone a elektrické sušiaky.

Zone – rýchly, tenký a moderný radiátor

S kúpeľňovým radiátorom, ktorý veľmi rýchlo zatočí s chladom v interiéri, prichádza na trh firma PMH. Radiátor ZONE disponuje plochou konštrukciou (tzv. slim dizajnom), čo v kombinácii s nízkym objemom vody potrebným na jeho naplnenie znamená veľmi rýchle nahriatie telesa, teda aj rýchly nástup ohrievania chladných priestorov.

Radiátor je k dispozícii v dvoch veľkostiach – 450 × 1 170 mm (výkon 536 W) aj 450 × 1 570 mm (výkon 725 W) a možno ho napojiť iba na centrálne vykurovanie cez stredové pripojenie (50 mm).

Teleso sa dodáva v siedmich matných farebných variantoch so štruktúrovaným povrchom. Súčasťou dodávky sú dva ľubovoľne nainštalované držiaky uterákov.

Elektrické sušiaky – Lasse, Bosse, Einar

Lasse

Vďaka svojmu dizajnu dodá Lasse vašej kúpeľni štýlový vzhľad. Dostatok priestoru medzi rúrkami umožňuje jednoducho zavesiť uteráky. Sušiak má 2 energeticky úsporné funkcie: BOOSTER a ČASOVAČ.

Elektrický sušiak Bosse

Elektrický sušiak Bosse Zdroj: P.M.H.

Lasse je elektrický sušiak uterákov vyhrievaný interným vykurovacím káblom (tzv. suchá báza). Môžete si vybrať medzi inštaláciou so skrytým pripojením na pravej alebo ľavej strane a pripojením pomocou kábla. Kábel so zástrčkou je súčasťou balenia. Sušiak je dispozícii vo variante z leštenej nehrdzavejúcej ocele a v matnej čiernej, a to v dvoch veľkostiach.

Zdroj:  PR článok P.M.H.- Invest & Trade spol. s r. o.

Kategória: Energia
Tagy: dizajnové radiátory radiátor
Zdieľať článok