Zdroj: Zehnder Group

Neviete nájsť vhodnú farbu radiátora do kúpeľne? A nové odtiene Zehnder ste už videli?

18. 05. 2022 Zdieľať

Dokonalé začlenenie radiátorov do kúpeľní a bytových priestorov ponúka nová paleta farieb od švajčiarskeho výrobcu Zehnder. Pri ich vývoji boli zohľadnené dlhodobé trendy v oblasti architektúry a interiérového dizajnu.

Farby sú vyjadrením našej osobnosti – od výberu oblečenia až po naše životné prostredie. Farby umožňujú zákazníkom vytvoriť si ideálny individuálny priestor. Zehnder tieto nové očakávania a požiadavky
vníma a reaguje na ne. Nový systém farieb ponúka zákazníkom
všetky možnosti na dokonalé začlenenie radiátorov do ich obytného
a kúpeľňového priestoru. Pri vývoji nového konceptu farieb využila spoločnosť Zehnder odborné znalosti renomovanej špecialistky na stratégiu farieb Juliette Baumgartner. V koncepte boli zohľadnené dlhodobé trendy v šiestich oblastiach – architektúra, interiérový dizajn, kúpeľne, obytné priestory, povrchy a materiály, čo vyústilo do vytvorenia nadčasovej palety farieb, ktoré sú moderné, ale nie módnym výstrelkom. Zoznámte sa s novým svetom farieb Zehnder.

Švajčiarska kvalita do každej kúpeľne

Nové farby nemôžu chýbať v Akcii Colours free, s ponukou obľúbených kúpeľňových radiátorov v šiestich vybraných odtieňoch za cenu bielej farby RAL 9016. Priamo u predajcov alebo na webe Zehnder si môžete pozrieť kúpeľňové telesá Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa/Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym alebo Zehnder Vision. V priebehu akcie si ich môžete zaobstarať výhodnejšie, a to

  • nielen v doposiaľ najpredávanejších farbách Black Matt 0557, Anthracite 0346, Beige Quartz 0523,
  • ale aj v nových odtieňoch Light Beige 0253, Light Grey 0262, Cement Grey 7233.

Farebné koncepty Zehnder

Nechajte sa inšpirovať farebnými svetmi s radiátormi Zehnder.

1. Miesto pre seba. Domov ako miesto odpočinku, relaxácie a útočisko
Domov je miestom relaxácie a pokoja.

Hrubé brúsené povrchy, kombinácie lazúr a prírodných materiálov vytvárajú bezpečné útočisko. Prírodné špinavo biele, svetlohnedé a sivé tóny radiátorov Zehnder sú kľúčom k útulnému prostrediu na relaxáciu. Kombináciou brúsených kovov, napríklad mosadze s drevom, vznikne moderný kontrast. Guľaté tvary a mäkké textúry zjemňujú a zútulňujú prostredie. Na obrázku Zehnder Charleston.

Zehnder Svet farieb katalógový návrh kúpeľne

Zdroj: Zehnder Group

2. Monolitický betón. Kontinuita priestoru – upokojujúca, priamočiara, expresívna

Použitie jediného materiálu zaisťuje čistý, jednotný vzhľad a pokojný priestor – bez vizuálneho šumu. Surový betón prúdi z interiéru do exteriéru a dáva priestoru kontinuitu. V tomto štýle nájdu uplatnenie rozmanité odtiene sivej, grafitovej, čiernej alebo chróm. Výstredné oranžové a prírodné odtiene hnedej vytvárajú moderný kontrast. Bytové doplnky z brúseného kovu sú skvelým doplnkom. Na obrázku Zehnder Kazeane v čiernej farbe.

Zehnder Svet farieb katalógový návrh kúpeľne

Zdroj: Zehnder Group

3. Neo Green. Odraz našej túžby po prírodnom prostredí

Zelené tóny vyvažujú našu túžbu po väčšom zastúpení prírody v našich životoch. Steny a podlahy, ale aj textílie a dekorácie sa objavujú v odtieňoch zelenej. Jemne mätový alebo petrolejovo zafarbený grafit sú odrazom našej túžby po prírodnom prostredí. Telové odtiene, svetlohnedé a sivé tóny radiátorov Zehnder navodzujú harmóniu a pokoj.

Zehnder Svet farieb katalógový návrh kúpeľne

Zdroj: Zehnder Group

4. Matka Zem. Terakota ako symbol teplého a zemitého vzhľadu

Materiál aj farba terakoty pomáhajú vytvoriť zemitý a teplý vzhľad. Vysokopigmentované zafarbenie terakoty a sýte, no slnkom vyblednuté plné farby prispievajú k prirodzenému a elegantnému vzhľadu. Odtiene bavlnenej bielej, okrovej, tehlovočervenej a hnedej sú kombinované a vytvárajú paletu zemitých farieb. Terakota je symbolom Zeme, na ktorej žijeme, a našej silnej túžby ju chrániť. Na obrázku článkový radiátor Zehnder Charleston a plochá vykurovacia stena Zehnder Roda.

Zehnder Svet farieb katalógový návrh kúpeľne

Zdroj: Zehnder Group

5. Mystický domov. Miesto na osobné rituály a wellness

Drsné prírodné povrchy kontrastujú s rafinovaným dizajnom. Hrubé betónové textúry v kombinácii s leštenými kamennými povrchmi poskytujú našim zmyslom nevšedný zážitok. Čierna, rozmanité odtiene sivej a farba grafitu sú kľúčom k mystickému domovu. Jednofarebné miestnosti sú zvýraznené tmavomodrými tónmi a brúseným kovom. Paleta tlmených farieb je určená do pokojných priestorov, na osobné rituály a wellness. V pozadí obrázkov zvislý radiátor Zehnder Charleston a elektrický vykurovací modul Zehnder Zenia.

Zehnder Svet farieb katalógový návrh kúpeľne

Zdroj: Zehnder Group

Online katalóg dizajnových radiátorov Zehnder

Zdroj: PR článok spoločnosti Zehnder

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: dizajnové radiátory radiátor radiátory do kúpeľne vykurovanie zariadenie kúpeľne
Zdieľať článok