Zdroj: P.M.H.

Estetické radiátory s technologickým náskokom

30. 09. 2021 Zdieľať

Spoločnosť P. M. H. ponúka širokú škálu modelov a typov radiátorov českej výroby. Radiátory sú vhodné nielen do kúpeľne, ale svojím dizajnom ich možno umiestniť aj do chodieb, obývačiek a iných bytových priestorov. V ponuke je aj množstvo príslušenstva v podobe dizajnových ventilov a vykurovacích tyčí.

RETRO

Retro je radiátor, ktorý nájde využitie v každom interiéri. Je vhodný nielen do vašej kúpeľne, ale aj do obývačky, haly atď. Zaoblená hrana radiátora navodzuje vzhľad masívneho radiátora. Rúrky tesne kopírujú kryt radiátora a tým je zaistené plynulé skladanie uterákov. Systém montáže je rovnaký ako pri radiátore Pegasus (PMH). Radiátor možno napojiť na stredové pripojenie alebo po stranách. Možno ho využiť na kombinované vykurovanie či len na elektrinu. K dispozícii v mnohých zaujímavých farebných vyhotoveniach. Po novom k dispozícii v chrómovom vzhľade. V tomto variante Retro pôsobí veľmi luxusným dojmom. Navyše je v ponuke množstvo chrómového príslušenstva od dizajnových ventilov až po vykurovacie tyče.

Elektrická vykurovacia tyč PMH-HT1

Elektrická vykurovacia tyč PMH-HT1 Zdroj: P.M.H.

AVENTO FRAME

Nové požiadavky na dizajn spĺňa radiátor Avento Frame, ktorý je vyrobený z vertikálnych štvorcových profilov 30 × 30 mm a horizontálnych 20 × 20 mm. Radiátor je inováciou klasického Aventa. Nový vzhľad dodalo orámovanie radiátora. Navyše možno Avento Frame pripojiť ako po stranách, tak aj na stred. Je vhodný na centrálne, kombinované či elektrické vykurovanie.

kúpeľňový radiátor Avento Frame

Kúpeľňový radiátor Avento Frame Zdroj: P.M.H.

Vykurovacia tyč PMH-HT1

Elektrická vykurovacia tyč PMH-HT1 ponúka dômyselné skryté pripojenie (priame napojenie elektrického kábla vyvedeného zo steny.) Elektrické vykurovacie teleso s termostatom reaguje na teplotu média v radiátore, regulácia teploty 30 – 60 °C. Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu. Funkcia proti zamrznutiu tekutiny ANTIFREEZE. Nízka spotreba energie počas prevádzky vďaka pokročilej elektronike. 2H nastavenie maximálneho výkonu s automatickým vrátením na pôvodné nastavenie – funkcia + 2 h BACK – alebo automatickým vypnutím – funkcia – 2 h – OFF. IP×54 – ochrana proti vniknutiu vody. Nie je možné použiť pri horizontálnych radiátoroch. K dispozícii v chrómovom, bielom, metalickom striebornom (antikorový efekt) a čiernom vyhotovení.

Elektrická vykurovacia tyč PMH-HT1

Elektrická vykurovacia tyč PMH-HT1 Zdroj: P.M.H.

Zdroj: PR článok P.M.H.- Invest & Trade spol. s r. o.

Kategória: Energia
Tagy: dizajnové radiátory radiátor
Zdieľať článok