Zdroj: P.M.H.- Invest & Trade

Estetické radiátory s technologickým náskokom

16. 11. 2020 Zdieľať

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu modelov a typov radiátorov českej výroby. Sú vhodné nielen do kúpeľne, ale vďaka svojmu dizajnu môžu byť umiestnené aj v chodbách, obývačkách a iných bytových priestoroch. V ponuke je i mnoho príslušenstva v podobe dizajnových ventilov a vykurovacích tyčí.

Kúpeľnové radiátory

Zdroj: P.M.H.- Invest & Trade

RETRO

Retro je radiátor, ktorý nájde využitie v každom interiéri. Je vhodný nielen do vašej kúpeľne, ale i do obývačky, haly atď. Zaoblená hrana evokuje vzhľad masívneho radiátora. Rúrky tesne kopírujú kryt radiátora, čo zaisťuje plynulú manipuláciu s uterákmi. Systém montáže je rovnaký ako pri radiátore Pegasus (PMH). Možno ho napojiť cez stredové pripojenie či zboku a využiť na kombinované vykurovanie alebo na vykurovanie len elektrinou. K dispozícii je mnoho jeho farebných variantov. Po novom sa dodáva aj v chrómovanej verzii. V tomto vyhotovení Retro pôsobí veľmi luxusným dojmom. Navyše je v ponuke mnoho chrómovaného príslušenstva – od dizajnových ventilov až po vykurovacie tyče.

Kúpeľnové radiátory

Zdroj: P.M.H.- Invest & Trade

AVENTO FRAME

Nové požiadavky na dizajn spĺňa radiátor Avento Frame, vyrobený z vertikálnych (30 × 30 mm) a horizontálnych (20 × 20 mm) jäklov. Je inováciou klasického Aventa. Nový vzhľad mu dodalo orámovanie. Navyše je radiátor Avento Frame možné pripojiť zboku i v strede. Je vhodný na centrálne, kombinované či elektrické vykurovanie.

Kúpeľnové radiátory

Zdroj: P.M.H.- Invest & Trade

Vykurovacia tyč PMH-HT1

Elektrická vykurovacia tyč PMH-HT1 ponúka dômyselné skryté pripojenie. (Priame pripojenie elektrického kábla vyvedeného zo steny.) Elektrické vykurovacie teleso s termostatom reaguje na teplotu média v radiátore (regulácia teploty 30 – 60 °C). Má dvojstupňovú ochranu proti prehriatiu, funkcia proti zamrznutiu tekutiny ANTIFREEZE. Vďaka pokročilej elektronike je spotreba energie počas prevádzky nízka. Ponúka tzv. 2h nastavenie max. výkonu s automatickým vrátením na pôvodné nastavenie (funkcia + 2h BACK) alebo automatickým vypnutím (funkcia – 2h OFF). Ochrana proti vniknutiu vody je na úrovni IP 54. Nie je možné použiť pri horizontálnych radiátoroch. Produkt je v ponuke vo farebných variantoch chróm, biela, metalická strieborná (antikorový efekt) a čierna.

Zdroj: PR P.M.H.- Invest & Trade spol. s r. o.

Kategória: Energia
Tagy: kúpeľňové radiátory
Zdieľať článok