Návrh radiátora do kúpeľne ľahko a rýchlo

02. 12. 2021 Zdieľať

Navrhnite si kúpeľňový radiátor ľahko a rýchlo v novom online konfigurátore, či už na sušenie uterákov, alebo na vykurovanie. Môžete si vybrať z ponuky najpredávanejších radiátorov aj noviniek od švajčiarskeho výrobcu Zehnder. Spájajú v sebe prvotriednu kvalitu, dokonalú funkčnosť a výnimočný dizajn. Tvoria nielen teplejší, ale aj krajší domov.

Radiátor sa stal praktickou súčasťou kúpeľne

Do svojej kúpeľne chceme krásne umývadlo, pohodlnú vaňu alebo praktický sprchovací kút. K tomuto vybaveniu patrí pochopiteľne aj kúpeľňový radiátor. Bez neho sa praktická kúpeľňa nezaobíde, slúži či už na sušenie uterákov, alebo aj na vykurovanie. Výber kúpeľňového radiátora by sme preto nemali podceniť. Pri jeho návrhu odporúčame postupovať v nasledujúcich krokoch:

 1. Krok: Stanovenie výšky radiátora podľa počtu užívateľov kúpeľne & účel použitia radiátora –„Sušenie uterákov“ alebo „Vykurovanie kúpeľne & sušenie uterákov“ (ak nemáte iné vykurovanie kúpeľne)
 2. Krok: Spôsob kúrenia – teplovodné, kombinované alebo čisto elektrické
 3. Krok: Dizajn a farba radiátora výber zo 17 radov radiátorov Zehnder, z takmer 50 farieb, chrómu a nehrdzavejúcej ocele
 4. Krok: výber konkrétneho rozmeru radiátora
 5. Krok: Voľba z ponuky pripojovacích súprav – ako dôležitého funkčného aj estetického prvku radiátora
 6. Krok: Finálna špecifikácia a jej uloženie v exceli alebo odoslanie emailom

Jednoduchý a rýchly návrh v online konfigurátore

Zehnder_RAD_Metropolitan_Spa_RACY_S_living_towel_orange_quartz_Print_25554

Aj keď nechcete na jar a na jeseň vykurovať celý dom alebo byt, môžete si dopriať teplo v kúpeľni. Takmer všetky kúpeľňové radiátory Zehnder existujú aj v kombinovanom alebo čisto elektrickom vyhotovení s esteticky skrytou vykurovacou tyčou, pohodlnou reguláciou vykurovania diaľkovým ovládačom a zárukou úspornej prevádzky. Spĺňajú smernicu EcoDesign.
Zdroj: Zehnder Group

Počas pandémie koronavírusu musia byť kúpeľňové štúdiá úplne zavreté. Je ťažké získať radu a návrh od špecialistov na vybavenie kúpeľní. Pre návrh radiátora do kúpeľne využite úplne nový on-line konfigurátor. Získate špecifikáciu zvoleného dizajnu, farbu a rozmer radiátora s príslušenstvom, objednávacími číslami, technickými údajmi a cenou. Po ukončení konfigurácie si návrh môžete stiahnuť v exceli alebo odoslať emailom.

Môže vám veľmi dobre poslúžiť na objednanie radiátora u najbližšieho certifikovaného predajcu dizajnových radiátorov Zehnder, ktorých prehľad získate na konci konfigurátora. Môžete tiež ísť na webové stránky výrobcu, kde získate podrobné informácie k navrhnutému radiátoru a prezentáciu vykurovacích telies. Alebo si stiahnite hlavný katalóg kúpeľňových radiátorov Zehnder HREJIVÉ TEPLO V KÚPEĽNI.

Využite akciu Colours free a získajte farebný radiátor bez príplatku

V rámci tejto dlhodobej akcie môžete získať 10 typov najobľúbenejších kúpeľňových radiátorov v 6 najžiadanejších farbách za cenu radiátora v základnej bielej farbe RAL 9016. Ponuku radiátorov a farieb v akcii priebežne aktualizujeme. Od 1. 4. 2021 platí:

 • pre dizajnové kúpeľňové radiátory: Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa, Zehnder Metropolitan Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym, Zehnder Vision + po novom pre Zehnder Klaro
 • na týchto 6 vybraných farebných odtieňov: Black Matt 0557, Anthracite 0346, White Matt 0556, Beige Quartz 0523, Inox Look 0332 a po novom na tmavosivú Anthracite Grey 7016.

Kvalita švajčiarskej značky Zehnder

Pri voľbe kúpeľňového radiátora by mal byť kladený dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu vyhotovenia, jeho vzhľad a vhodnosť do danej kúpeľne. Lacné radiátory len s jednou vrstvou lakovania alebo menej kvalitným chrómovaním môžu vo vlhkom prostredí kúpeľne čoskoro korodovať. Zvolením kúpeľňového radiátora od švajčiarskeho výrobcu Zehnder získate prvotriedny výrobok s dlhou životnosťou.

Radiátor Zehnder Ambra v kúpeľni

Zehnder ponúka riešenie pre každú situáciu a rozpočet. Príkladom sú chrómované „kúpeľňové rebríky“ Zehnder Aura v cenovej úrovni štyroch tisíc Kč/150 € bez DPH, ktoré, samozrejme, v konfigurátore nemôžu chýbať. Zdroj: Zehnder Group

Odporúčania na umiestnenie radiátora

Aby nám radiátor čo najlepšie poslúžil, odporúčame ho umiestniť:

 • najlepšie blízko sprchy alebo vane pre jednoduché dosiahnutie na vysušené a nahriate uteráky a osušky,
 • oproti priestoru pred sprchou alebo vaňou na využitie príjemného sálavého tepla radiátora,
 • v asymetrickom vyhotovení s vodorovným rúrkami voľne prístupnými zo strany pre ľahké zavesenie uteráka,
 • pri nedostatku miesta: pod okno alebo nad vaňu (nad vaňu len pri teplovodnej prevádzke!)

SPUSTIŤ KONFIGURÁTOR

Zdroj: PR článok Zehnder Group

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: dizajnové radiátory farebné trendy kúpeľňové radiátory kúpeľňové trendy
Zdieľať článok