12. 04. 2021 Zdieľať

Všetko pod kontrolou jednoducho a flexibilne prostredníctvom aplikácie alebo hlasu.

V nasledujúcich rokoch sa očakáva ďalší nárast trhového podielu produktov Smart Home. Mnohé štúdie ukazujú, že viac ako 60 % Európanov už vlastní SMART zariadenia. Takmer 40 % používa alebo sa v budúcnosti chystá zakúpiť produkty inteligentného osvetlenia do svojej domácnosti alebo podniku. Ovládajte a kontrolujte osvetlenie pomocou vášho smartfónu už teraz. Vytvorte si tak aj z vašej domácnosti Smart Home rýchlo a jednoducho. Dokonalý domov, ktorý sa o vás autonómne postará, ale v ktorom máte všetko neustále pod kontrolou.

Domáce používanie inteligentného osvetlenia

Zdroj: LEDVANCE

Produktový rad LEDVANCE SMART+ pre inteligentné domácnosti zahŕňa inovatívne, vysoko kvalitné, spoľahlivé a užívateľsky prívetivé produkty ponúkajúce správne riešenia pre najrôznejšie potreby v oblasti inteligentného osvetlenia. Produkty používané s technológiami ZigBee 3.0 a Bluetooth Mesh sú teraz k dispozícii profesionálom a domácnostiam taktiež s technológiou WiFi. Jednou z najväčších výhod tohto nového systému je, že k nemu nie je potrebný žiadny ovládací panel.

SMART+ Smartspeaker kolekcia

Zdroj: LEDVANCE

Svetelné zdroje, LED pásiky a svietidlá je možné ovládať priamo prostredníctvom WiFi siete pomocou aplikácie (LEDVANCE SMART + App, Apple Home) alebo hlasovými príkazmi. Už to nemôže byť jednoduchšie. Stačí hovoriť s Amazon Echo, Asistentom Google alebo Siri od Apple a jednotlivo ovládať svetla hlasom. Bez pohnutia prstom. Moderné, jednoduché a zároveň praktické zjednodušenie súčasného bývania. Viac individuality a flexibility pre komfort, bezpečnosť a pre vytvorenie dokonalého domova.

Inteligentné osvetlenie kolekcia

Zdroj: LEDVANCE

Inteligentné portfólio LEDVANCE je kompatibilné aj s ďalšími bránami, ktoré zaručujú rýchlu integráciu a vysokú slobodnú voľbu prostredníctvom štandardného vysoko zabezpečeného protokolu ZigBee 3.0. Ten je možné ovládať odkiaľkoľvek kde je internetové pripojenie. Ponúka všetky štandardné funkcie ako ON/OFF, stmievanie, zmena farby svetla a teploty chromatickosti, svetelné scény, ale aj vyspelejšie ako sú simulácia prítomnosti alebo budenie svetlom (Wake-Up Light).

Bluetooth portfolio

Zdroj: LEDVANCE

Rovnaké funkcie ponúka aj portfólio produktov pripojené cez technológiu Bluetooth. Bezdrôtová technológia WiFi však ponúka najviac slobody a najviac univerzálnosti. Rovnaké funkcie, avšak neobmedzené možnosti v rámci existujúcej WiFi siete bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho rozšírenia. Ovládanie a kontrola svetla na diaľku pomocou hlasu je pritom zachované. Možnosti dnešných technológií sú veľmi široké, stačí si iba vybrať a nechať sa rozmaznávať.

Viac na www.ledvance.sk

Zdroj: PR článok LEDVANCE s.r.o.

Kategória: Energia
Tagy: Bezdrôtové technológie inteligentná domácnosť inteligentné svietidlá
Zdieľať článok