Zdroj: Siemens

Nový rad termostatov Siemens

26. 10. 2021 Zdieľať

Komunikuje a šetrí energiu.

Nový tenký a hladký dizajn

Hrúbka len 25 mm. Hladký povrch s dotykovým ovládacím kolieskom bez použitia klasických tlačidiel zabraňuje usadzovaniu prachu a nečistôt na povrchu a umožňuje čistenie aj za pomoci  dezinfekčných prípravkov s obsahom alkoholu.

Termostat

Zdroj: Siemens

Rýchla inštalácia a uvedenie do prevádzky

Nastavenie mobilnou aplikáciou PCT Go využívajúcou technológiu NFC. Nastavenie je hotové za pár minút bez nutnosti vybalenia termostatu z krabice. Nastavenia parametrov sa cez PCT Go dajú sťahovať, archivovať a kopírovať do ďalších termostatov.

Univerzálne riešenie pre riadenie miestností

O energetickú účinnosť sa môže postarať sám užívateľ jediným dotykom tlačidla zeleného lístka. Široký výber predinštalovaných aplikácií a flexibilné riadiace výstupy (ON/OFF, PWM, DC 0…10V, 3-bod). Voľba napájacieho napätia AC 230V alebo 24V  prepínačom. Komunikácia otvoreným protokolom KNX umožňuje začlenenie do riadiacich systémov budov.


RDG2..KN je ideálny pre väčšinu komerčných budov vrátane škôl, kancelárií, penziónov a hotelov, kde slúži ako priestorový regulátor pre riadenie fan-coilových jednotiek, vykurovacích/chladiacich stropov, ich kombinácií s radiátormi a podlahovým kúrením alebo pre ovládanie tepelných čerpadiel. Má vstavaný snímač teploty a relatívnej vlhkosti.

Viac informácií nájdete na www.siemens.sk/rdg2 a www.siemens.sk/izbove-termostaty 

Zdroj: Siemens

Kategória: Energia
Tagy: energeticky úsporné bývanie inteligentné ovládanie termostat úspora energie vykurovanie
Zdieľať článok