Zdravšie teplo s radiátormi Zehnder Charleston

23. 04. 2018 Zdieľať

Radiátory Zehnder Charleston ponúkajú zdravšie teplo, oázu tepelnej pohody a nadčasový dizajn pre klasický a moderný štýl. Poskytujú výnimočnú variabilitu a ideálne riešenie pre nízkoteplotné vykurovacie sústavy. Majú dlhú životnosť a mnoho ďalších výhod pre vykurovanie. Kombinácia najmodernejšej technológie s vysokým podielom sálavého tepla a dlhoročných skúseností spolu s presnou výrobou. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcim článkom a obrázkami.


Zdravšie teplo s radiátormi Zehnder Charleston

2162409
Zehnder Group Czech Republic

Zdravšie teplo 

Pri vykurovaní bežným radiátorom vzniká problém s vírením prachu, jeho usadzovaniu na  neprístupných miestach radiátora s následnou tvorbou baktérií. ►Dôsledkom toho môže byť zvýšený výskyt alergií, chorôb a ťažkostí s dýchacími cestami.
 
Radiátory Zehnder Charleston s článkovou konštrukciou a hladkým povrchom je možné ľahko čistiť. Vďaka tomu dochádza k zníženiu vírenia  prachu a zamedzenie tvorby baktérií.  Sme menej chorí a vytvárame priaznivejšie prostredie pre nás, naše deti a alergikov. 
 

Oáza tepelnej pohody

Panelový radiátor vykuruje hlavne konvekciou s trvalým prúdením vzduchu. Čo ešte viac zosilňuje prievan pri vetraní oknom s rýchlou výmenou vrstvy studeného a horúceho vzduchu. ►Cirkulujúci vzduch spôsobuje vysušovanie sliznice a výrazne znižuje tepelný komfort.
 
Radiátory Zehnder Charleston produkujú vyšší, až 35% podiel sálavého tepla, ktoré pôsobí rovnako príjemne ako slnečné lúče. Ohrievajú povrchy vr. ľudského tela – vyvolávajú príjemný pocit tepla. Vytvárajú maximálne prirodzenú a zdravú vnútornú klímu s rovnomernejším rozložením teploty v interiéri a menším vírením prachu. 
 

Zdravšie teplo s radiátormi Zehnder Charleston

2162435
Zehnder Group Czech Republic

Výnimočná variabilita

Pri stavbe a hlavne pri rekonštrukcii vzniká často problém s miestom pre radiátor s jeho výberom v požadovanom rozmere a súčastne s dostatočným výkonom. ► Musíme teda pristupovať k nechceným kompromisom.
 
Zehnder Charleston je vhodný pre každý interiér. Vyrába sa v širokej škále rozmerov (až do výšky 3 m), tepelných výkonov, s viacerými typmi pripojení a upevnenia a vo viac ako 50 farbách. Ponuka zahŕňa aj atypické prevedenie vr. radiátorov do kúpeľní či modelov Retrofit pre jednoduchú výmenu starých telies. Žiadny iný radiátor nie je tak variabilný. 
 

Zdravšie teplo s radiátormi Zehnder Charleston

2162415
Zehnder Group Czech Republic

Nadčasový dizajn pre klasický i moderný štýl

Každý  interiér má svoj osobitný štýl. Kto kladie dôraz na harmóniu, nemal by zabúdať tiež na radiátory. Realita je však väčšinou iná. Výberu radátorov obvykle nevenujeme dostatočnú pozornosť. ►Dizajnové trendy a vkus sa menia v priebehu času a tak sa stáva, že s použitými radiátormi sme nespokojný, pretože sa nám nehodia do štýlu interiéru.
 
Zehnder Charleston – originál medzi článkovými trubkovými radiátormi, presviedča svojím nadčasovým vzhľadom a eleganciou. Je vhodný pre klasický a moderný štýl. Nepodlieha meniacim sa trendom a vytvára tak interiér s osobitým charakterom.  
 

Zdravšie teplo s radiátormi Zehnder Charleston

2162411
Zehnder Group Czech Republic

Ideálny pre nízkoteplotné sústavy

Nové trendy vo vykurovaní, akými sú použitie kondenzačných kotlov alebo tepelných čerpadiel, prinášajú zdroje tepla s nízkými teplotami vykurovacieho média. ► Toto kladie veľké nároky na nadmernú a teda nežiadúcu veľkosť vykurovacieho telesa.
 
Radiátory Zehnder Charleston sú používané tiež pre nízkoteplotné vykurovacie sústavy a napomáhajú tak dosiahnuť požadovaných úspor pri spotrebe tepelnej energie. Najmä vďaka výnimočnej konštrukcii a rozmerovej variabilite ponúka možnosť optimalizovať velkosť použitého telesa.


Zdravšie teplo s radiátormi Zehnder Charleston

2162437
Zehnder

Dlhá životnosť

Pri bežných radiátoroch sa kladie dôraz predovšetkým na nízku cenu. Tá je  dosiahnutá napríklad použitím jednej vrstvy laku, alebo zastaralou konštrukciou. ► Telesá s jednou vrstvou laku skôr korodujú a majú tak kratšiu životnosť. Rovnako článkové telesá je treba po určitej dobe pretesniť.
 
Zvolením radiátorov od švajčiarskeho výrobcu Zehnder získate prvotriedny výrobok s 2-vrstvovým lakovaním s dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou proti korózii a mechanickému poškodeniu. Životnosť je dosiahnutá najmä precíznym laserovým zváraním so 100% tesnosťou a lakovaním až po zvarení telesa a tlakovej skúške.
 

Zdravšie teplo s radiátormi Zehnder Charleston

2162419
Zehnder Group Czech Republic

 
Do 31.8.2018 prebiehajú tieto akcie:
 
DESIGN CONTEST – súťaž pre architektov a dizajnérov o najlepšie vizualizácie alebo realizácie radiátormi Zehnder Charleston: viac tu
 


Zdravšie teplo s radiátormi Zehnder Charleston

2162467

www.zehnder.cz/vyrobky-a-systemy/designove-radiatory/zehnder-charleston

Dodatočná 10% zľava pri objednávke zákazky s min. 4 kusmi dizajnových radiátorov Zehnder Charleston. Táto zľava je určená pre firmu, ktorá radiátor navrhla a predala konečnému zákazníkovi / investorovi alebo pre konečného zákazníka, ktorý si radiátory sám vyberie a požiada od predajcu alebo inštalatéra.
 
Mr. Charleston – program školenia a výhod pre partnerov navrhujúcich a predávajúcich vykurovacia telesá Zehnder Charleston viac tu
 
Viac informácií na: www.zehnder.cz/vyrobky-a-systemy/designove-radiatory/zehnder-charleston alebo na: Zehnder Group Czech Republic s.r.o., M +420 731 414 443, info@zehnder.cz
 
Kontakt pro SR: M +421 (0) 901 733 722, M +421 (0) 948 150 818, info@zehnder.sk, www.zehnder.sk
 
ZDROJ: PR článok spoločnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o.
Kategória: Energia
Tagy: panelový radiátor radiátor vykurovanie zehnder
Zdieľať článok