Zdroj: PMH

Dizajnové radiátory

27. 04. 2022 Zdieľať

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu modelov a typov radiátorov českej výroby. Radiátory sú vhodné nielen do kúpeľne, ale vďaka svojmu dizajnu sa dajú umiestniť aj do chodieb, obývačiek a iných bytových priestorov. Predstavujeme obľúbené radiátory.

Avento Frame

Nové požiadavky na dizajn spĺňa radiátor Avento Frame vyrobený z vertikálnych jaklov 30 × 30 mm a horizontálnych 20 × 20 mm. Radiátor je inováciou klasického Aventa. Nový vzhľad dodalo radiátoru orámovanie. Navyše sa dá Avento Frame pripojiť ako po stranách, tak aj na stred. Vhodný je na centrálne, kombinované či elektrické vykurovanie.

Béžový radiátor

Zdroj: PMH

Coral

Radiátor Coral nadväzuje na úspešný radiátor Rosendal. Konštrukčne je Rosendalu veľmi podobný. Opäť sa vyznačuje dômyselným rozložením háčikov na jednoduché zavesenie uterákov. Vyrába sa vo verzii s tromi, štyrmi až šiestimi rúrami s priemerom 26 mm . V ponuke je vo vyhotovení chróm. Výška radiátora Coral je 1 200 mm. Šírka radiátora môže byť 200, 275, 350 a 425 mm. Radiátor možno pripojiť na centrálne, kombinované, ale aj elektrické vykurovanie.

Hranatý radiátor Pluto

Pluto – kúpeľňový radiátor Pluto s hranatými profilmi rúrok – patrí medzi najužšie radiátory na trhu. Predáva sa so šírkou 105, 245 a 385 mm a výškou 1 500 mm. Radiátor je doplnený o hranaté háčiky v dvoch radoch na jednoduché zavesenie uterákov. K dispozícii je v niekoľkých povrchových úpravách – chróm, antracit, béžová, štrukturálna čierna a bordová . Pluto je vhodný na centrálne, kombinované alebo elektrické vykurovanie.

Dizajnová kúpeľňa

Zdroj: PMH

Firma PMH ponúka aj dizajnové príslušenstvo ku kúpeľňovým radiátorom

Vykurovacia tyč PMH-HT1

Elektrická vykurovacia tyč PMH-HT1 ponúka dômyselne skryté pripojenie. (Priame napojenie elektrického kábla vyvedeného zo steny.) Elektrické vykurovacie teleso s termostatom reaguje na teplotu média v radiátore, regulácia teploty 30 – 60 °C. Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu. Funkcie proti zamrznutiu tekutiny ANTIFREEZE.

Vykurovacia tyč

Zdroj: PMH

Nízka spotreba
energie behom prevádzky vďaka pokročilej elektronike. 2h nastavenie max. výkonu s automatickým vrátením na pôvodné nastavenie – funkcie + 2h BACK – alebo automatickým vypnutím – funkcie – 2h – OFF. IPx54 – ochrana proti vniknutiu vody. Nie je možné použiť pri horizontálnych radiátoroch. Predáva sa vo vyhotovení chróm, biela, metalická strieborná (nerez efekt) a čierna.

Zdroj: PMH – Invest & Trade, spol. s r.o.

Kategória: Energia
Tagy: elektrické vykurovanie radiátor vykurovanie
Zdieľať článok