KBE Systém_88mm, zaujímavá investícia do úspor a komfortu bývania

KBE Systém_88mm, zaujímavá investícia do úspor a komfortu bývania

24. 03. 2010
Zdieľať

Nová generácia profilov KBE Systém_88mm bez zvyšku naplňuje cieľ, ktorý si dali konštruktéri značky v samom počiatku vývoja – vznik špičkového produktu, ktorý zaručí vysoký komfort bývania. Svojim užívateľom prinesie nielen optimálnu hospodárnosť, ale i nové dizajnové možnosti pre architektonicky kreatívne a atypické stavby. Úspora energie, ochrana životného prostredia, ochrana proti hluku a pred vlámaním, ohľaduplné zaobchádzanie s prírodnými zdrojmi, to sú len niektoré dosiahnuté kritéria výroby nových profilov KBE.

— Komerčná prezentácia —


KBE Systém_88mm, zaujímavá investícia do úspor a komfortu bývania

249979

Okná z profilového systému KBE so stavebnou hĺbkou 88 mm prinášajú do domu svetlo a umožňujú veľkorysý výhľad. Zároveň vnútorný priestor chránia pred prudkým nárazovým dažďom, hlukom a zamedzujú úniku tepla. Pohľadovo štíhle a elegantné okná dotvárajú harmonický vzhľad domu a vďaka vylepšenej statike KBE Systému_88mm môžu byť realizované i vo väčších rozmeroch. Funkčné vlastnosti okien doplňuje ich dlhá životnosť a moderný dizajn so skosenými hranami. Pestrá škála farieb a imitácií dreva dáva možnosť okná dokonale zladiť s celým objektom.


KBE Systém_88mm, zaujímavá investícia do úspor a komfortu bývania

249974

Renomovaný výrobca KBE svojim najnovším systémom dokazuje šetrný prístup k ochrane životného prostredia. Olovo ako stabilizátor bolo nahradené ekologickou kombináciou vápnika a zinku a vnútorné časti plastových profilov KBE Systému _88mm sú vyrobené z recyklovaného materiálu. Žiadna časť recyklovaného profilu pritom nie je po montáži okien viditeľná. Výsledkom sú plastové profily šetrné k životnému prostrediu, ktoré vďaka výborným izolačným vlastnostiam prispievajú k úsporám nákladov na kúrenie. V konečnom dôsledku tak prispievajú k zníženiu emisií CO2.

Vďaka 6-komorovej technológii a širokému spektru možností zasklenia dosahujú okná z profilov KBE Systému_88mm špičkové hodnoty tepelnej izolácie. Pre svoju kvalitu, variabilnosť a kompatibilitu s existujúcimi systémami KBE sú vo všetkých ohľadoch viac než dobrou investíciou.

Kategória: Okná Stavba a rekonštrukcia
Tagy: kbe PR článok
Zdieľať článok

Diskusia