Last minute pre dobré bývanie

31. 10. 2011 Zdieľať

Získať peniaze na bývanie je teraz obzvlášť výhodné. Svoj podiel na tom majú zatiaľ pomerne nízke úrokové sadzby a výhodné ceny nehnuteľností. Kto chce bývať vo vlastnom, nemal by ďalej váhať. Kúpiť dom či byt sa dá rýchlo a jednoducho aj bez vlastných peňazí. Teraz navyše s množstvom výhod, ktoré ponúkajú bratislavskí developeri.

— Advertorial —

 

Ak hľadáte kvalitný byt za dobrú cenu v Bratislave, nájdete ho v katalógu Rezidencie Grunty. Novostavba vyrástla v mestskej časti Karlova Ves nad bratislavským Líščím údolím a tvorí ju päť mestských víl a štyri bytové domy. Dispozičné riešenia bytov s nádhernými terasami, použité materiály a technológie zodpovedajú najnovším trendom bývania. Nadštandardné podmienky na bývanie umocňuje samotná výhodná lokalita na skok od centra mesta ako aj vybudovaná mestská infraštruktúra. Spojením výnimočného rezidenčného projektu a financovania kúpy bytu na Starých Gruntoch prostredníctvom Slovenskej sporiteľne vznikla neopakovateľná príležitosť využiť množstvo ďalších výhod:
• preplatenie nákladov na zriadenie záložného práva,
• úplné odpustenie poplatku za spracovanie úveru,
• historicky najnižšia úroková sadzba 3,5 % ročne a
• aktuálne nová katalógová cena vybraných bytov.

 

Na financovanie takejto investície sú určené úvery na bývanie  bez ručiteľov, zabezpečené nehnuteľnosťou, ktoré sa poskytujú aj vo výške celkovej hodnoty kupovanej nehnuteľnosti. Poskytujú sa s dlhou lehotou splatnosti a v porovnaní s iným úvermi majú najnižšie úrokové sadzby. Navyše mladí do veku 35 rokov, ktorí spĺňajú zákonom stanovené podmienky, ich môžu získať s úrokom zníženým o príspevok štátu aj banky, v ktorej úver čerpajú ako Hypotekárny úver pre mladých. V Slovenskej sporiteľni  je možné splácať úvery tridsať rokov, preto mesačné úverové splátky môžu byť pomerne nízke. Požičané peniaze je možné predčasne splatiť aj bez poplatku.


Grunty - dom

Grunty – dom
Realitná spoločnosť Slovenskej sporiteľne, a.s.

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Tagy: Grunty rodinný dom
Zdieľať článok