Projekt rodinných domov v Hubiciach

01. 10. 2008
Zdieľať

Projekt HUBICE DVORY predstavuje výbornú možnosť harmonického a finančne dostupného bývania pre mladé rodiny, ale aj pohodový život pre každú generáciu. V príjemnej lokalite ležiacej na úrodnej pôde Žitného ostrova nájdete ideálne pozemky pre váš rodinný dom.—Komerčná prezentácia spoločnosti Soll in s.r.o.—Blízkosť prírody a aj hlavného mesta. Také budú nové rodinné domy v obci Hubice. Práve tu totiž vznikne výnimočná obytná štvrť s domami podľa predstáv každého, a dokonca aj s vlastným dvorom.


Nielen lepšie bývať, ale aj žiť

Výhodou okrem projektu domu je aj celková lokalita obce. Tá nielenže ponúka harmonické prostredie vhodné pre vytvorenie skutočného domova, ale vyznačuje sa aj dobrou dostupnosťou do hlavného mesta. Bude vás od neho deliť len 16 minút jazdy.
Projekt rodinných domov v Hubiciach

166666


Projekt rodinných domov v Hubiciach

166672


HUBICE DVORY ponúkajú 3- a 4-izbové domy s rozlohou od 90m² za výbornú cenu. Už od 2 999 000 korún (99548,56 eur) vrátane DPH. Cena okrem toho zahŕňa aj interiérový a exteriérový štandard, plot od ulice a garážový prístrešok. Pozemky s rozlohou od 400 do 1200 m2 kúpite takisto za dobrú cenu, 1 800 Sk/ m2 (59,75 eura).

Vyberte si podľa predstáv!

Projekt prináša typické ulice a klasické domy v tvare „U“, „L“, „I“ a „N“. Na výber je 9 typov domov v štandardnom vybavení (interiér a exteriér – upravená a vysadená predzáhradka a záhradka) s využitím klasických materiálov (tehla a zateplenie) a tiež nízkoenergetické domy. Môžete si zvoliť veľkosť obytnej plochy, typ domu a aj použitie materiálov.
Projekt rodinných domov v Hubiciach

166674


Projekt rodinných domov v Hubiciach

166673


Výsledkom vášho rozhodnutia môže byť veľkopodlažný exkluzívny dom, ale aj menší domček z lacnejších materiálov. Každý z domov bude mať vlastný dvor, ktorý predstavuje jedinečný, veľkorysý priestor na súkromie. Od ulice bude oddelený hlavným traktom domu. Premyslenou súčasťou domu sú aj okná. Svojimi rozmermi sú dokonalo prispôsobené jednotlivým priestorom vášho nového domova.
Projekt rodinných domov v Hubiciach

166667


Projekt rodinných domov v Hubiciach

166669


Pre lepší kontakt s okolím a prirodzený zdroj svetla, sú väčšie okná projektované v obytných miestnostiach a kuchyni. Stačí si len vybrať a o 6 až 9 mesiacov môže váš dom už stáť a čakať len na vaše nasťahovanie. Domy budú vznikať v troch etáp, ktoré budú prebiehať súčasne s výstavbou inžinierskych sietí.

Viac informácií o projekte rodinných domov nájdete na www.hubicedvory.sk

Kategória: Legislatíva a financovanie
Tagy: hubice dvory projekt rodinný dom
Zdieľať článok

Diskusia