LEXXUS predáva Uptown Koliba

25. 07. 2012 Zdieľať

Už je len málo čarovných miest na bývanie, obklopených nedotknutou zeleňou a pritom nie ďaleko od centra mesta a každodenných potrieb. Nová bratislavská obytná štvrť s názvom Uptown Koliba ponúka jedinečnú príležitosť bývať presne podľa svojich predstáv, bez akýchkoľvek kompromisov. Priamo pod bratislavským lesoparkom, s výhľadom na panorámu mesta a pritom len na skok od všetkého, čo potrebujete pre komfortný život. Aj vy môžete bývať na úpätí Malých Karpát, v náručí prírody a predsa iba pár minút od centra mesta.

— Advertorial —

„Stavebné pozemky sú určené náročnej klientele, ktorá hľadá privátne bývanie v hlavnom meste,  v priamom kontakte s prírodou a oceňuje skvelú dostupnosť lokality. Výhľad na panorámu mesta, široké možnosti rekreácie a športu, komplexne rozvinutá infraštruktúra mestskej časti Nové Mesto – tieto prednosti zaraďujú Kolibu medzi najvyhľadávanejšie a najžiadanejšie miesta na bývanie v Bratislave,“ hovorí Michal Pauer, zo spoločnosti LEXXUS, ktorá je výhradným predajcom.


Lexxus začína predávať Uptown

Lexxus začína predávať Uptown
Lexxus, a.s.

Pozemky, spolu o výmere 27 609 m2, sa nachádzajú na konci Sliačskej ulice, nadväzujú na nízkopodlažnú zástavbu a končia priamo pod bratislavským lesoparkom. Záujemcovia si môžu vybrať  zo 40 parciel o výmerách 600 – 1060 m2. Predajca pripúšťa i možnosť spájania pozemkov do väčších celkov. Ceny pozemkov začínajú na 350 € /m2 s DPH.


Lexxus začína predávať Uptown

Lexxus začína predávať Uptown
Lexxus, a.s.

Súčasťou projektu je rekonštrukcia existujúcej a vybudovanie novej prístupovej cesty, výstavba všetkých inžinierských sietí a komunikácií, ktorá už prebieha na základe právoplatných stavebných povolení. Ukončenie výstavby sa plánuje v lete 2012. Developerom projektu je investičná skupina Soravia Group, známa vďaka nákupnému centru Shopping Palace v Bratislave.

Viac info na www.uptownkoliba.sk a www.lexxus.sk

Kategória: Stavba a rekonštrukcia
Tagy: Uptown
Zdieľať článok