Zdroj: Hornbach

Hornbach otvára svoju piatu projektovú predajňu na Slovensku v Nitre

14. 03. 2022 Zdieľať

Príďte v stredu 16. marca od 7:00 do novej predajne Hornbach v Nitre. Tešiť sa môžete okrem 120 000 produktov aj na veľa darčekov, ktoré si HORNBACH pripravil pre prvé stovky zákazníkov vrátane montérok, kvetov, maliarskych kombinéz, gymsackov a mnoho iných.

Nová predajňa HORNBACH, ktorú zákazníci nájdu v nitrianskom Pantera Business Parku Na Pasienkoch, ponúkne domácim majstrom i profesionálom materiál pre ich projekty aj odborné poradenstvo vyškoleného personálu. Rovnako ako v ostatných predajniach HORNBACHu budú súčasťou nitrianskeho projektového marketu mnohé odborné oddelenia, stavebné centrum, železiarstvo, moderné centrum na miešanie farieb, sortiment pre vybavenie kúpeľní a kuchýň s 3D plánovaním.

Hornbach interier

Zdroj: Hornbach

V Nitre nebude chýbať ani záhradné centrum, ktoré s prichádzajúcim jarným obdobím poteší nejedného záhradkára. Okrem mnohých rastlín, semien a substrátov nájdu zákazníci v záhradnom centre aj grily, záhradný nábytok či širokú ponuku záhradnej techniky. Nákup veľkého, objemného a ťažkého tovaru nielen profesionálom, ale aj bežným zákazníkom uľahčí Drive In hala, v ktorej je možné si naložiť tovar pohodlne priamo do auta,
či prívesu. Viac ako 5000 položiek v dostatočných skladových zásobách na paletách alebo v regáloch bude dostupných v Drive in zóne s plochou
5 000 m2 hneď vedľa hlavnej predajne.

Hornbach exterier

Zdroj: Hornbach

Návštevníci novej predajne v Nitre môžu využiť moderný spôsob samoobslužného nakupovania, tzv. Self-scan. „Skenovanie tovaru počas nakupovania na predajni má hneď dvojaké využitie. Naskenovaním EAN kódu výrobku sa zákazník dozvie všetky dôležité informácie o danom produkte. Nemusí tak hľadať žiadne informácie na internete ani v tlačených brožúrach. Funkcia Self-Scan umožňuje skenovať kupované výrobky do nákupného zoznamu, ktorý už len na konci nákupu zaplatí,“ vysvetľuje Martin Taksonyi, riaditeľ predajne v Nitre. Súčasťou nitrianskej predajne budú aj samoobslužné pokladne.

Muž skenuje tovar v Hornbachu

Zdroj: Hornbach

Pre Hornbach je najlepšia cena pre zákazníka vždy prioritou. Od marca preto spustil novinku v podobe takzvaného predĺženia záruky trvale nízkych cien. Nová služba v projektových marketoch Hornbach zaručuje najvýhodnejšiu cenu aj po nákupe v dĺžke trvania 30 dní. Predĺžená záruka trvale nízkych cien sa vzťahuje na širokú škálu produktov nielen v novootvorenej projektovej predajni Hornbach v severnej časti mesta Nitra, ale aj na kompletný sortiment vo všetkých ostatných predajniach na Slovensku. Na využitie tejto služby, ktorá šetrí náklady na realizáciu projektov, si stačí založiť zákaznícky účet – a to na webovej stránke alebo v aplikácii Hornbach, ktorá je dostupná pre iOS aj Android. Užívatelia aplikácie ocenia nielen férové predĺženie záruky trvale nízkych cien, ale aj mnoho praktických funkcií.

Bezplatné wi-fi pripojenie, početné samoobslužné pokladne, nabíjacie stanice pre elektromobily a mobilná aplikácia sú príkladmi digitalizácie obchodného modelu, ktorú spoločnosť HORNBACH dôsledne presadzuje s cieľom maximalizovať výhody pre zákazníkov.

Viac informácií nájdete na www.hornbach.sk

Zdroj: Hornbach

Kategória: Materiály
Tagy: farby a laky náradie obchodné centrum stavebné materiály záhrada
Zdieľať článok