Zdroj: Zavalidrov Stone

Krása ukrytá v kamennej dlažbe

24. 09. 2021 Zdieľať

Bývame individuálne, každý vo vlastnom štýle. No pre väčšinu ľudí je bývanie pevným bodom, trvalým zázemím, kde sa chcú cítiť pohodlne, bezpečne a vychutnávať si krásu svojho okolia. Kameň ako tradičný, no zároveň moderný materiál dokáže tieto požiadavky naplniť.

Kvalita preverená tisícročiami

Žula je druh kameňa, ktorý sa používa na dláždenie už od čias Rímskej ríše. Aj dnes je dlažba z nej stále moderné, pretože:

  • je trvanlivá;
  • dobre odoláva akémukoľvek počasiu;
  • je farebne stála;
  • má zaujímavý dizajn;
  • šetrí životné prostredie (prírodný materiál, z ktorého sa neuvoľňujú žiadne škodliviny ani pri prehriatí v lete).

Žulovú dlažbu a dlažobné dosky ponúka spoločnosť Zavalidrov Stone svojim zákazníkom hlavne pre tieto jej pozitívne vlastnosti.

Okrem toho si z portfólia tejto značky môžete vybrať aj gabrovú dlažbu, vhodnú do upršaných oblastí, či tzv. dotykové (hmatové) dlaždice, ktoré uľahčujú orientáciu nevidiacim.

kamenná dlažba

Zdroj: Zavalidrov Stone

Ako vzniká krásna a bezpečná dlažba

Dlažby zo sortimentu spoločnosti Zavalidrov Stone sa hodia na spevnené plochy v okolí domov a chát, ale aj na verejné priestranstvá. Nielenže skrášľujú okolie, ale sú aj bezpečné, pretože sú drsné a nekĺže sa na nich. Netreba sa teda báť zranenia ani v prípade detí či seniorov. Štýlovo sa prispôsobia požiadavkám majiteľa. Môžu prinášať prirodzenú krásu kameňa i luxusný lesk.

Na dosiahnutie požadovaných vlastností sa pri ich výrobe využíva:

  • tepelné spracovanie;
  • úprava vodou;
  • leštenie.
kamenná dlažba v altánku

Zdroj: Zavalidrov Stone

Dlažba na mieru

Zavalidrov Stone ponúka veľké množstvo výrobkov zo žuly a z gabra. Vďaka vlastným výrobným zariadeniam a moderným technológiám splní vaše rozmerové i dizajnové požiadavky a vytvorí vám aj cenovú ponuku, ktorá zohľadní vaše možnosti.

Spolupracuje totiž len so skúsenými remeselníkmi, ktorí sú doslova umelcami vo svojom odbore a nemajú problém ani s naozaj náročnou zákazkou.

Zdroj: PR článok spoločnosti Zavalidrov Stone, s. r. o.

Kategória: Materiály
Tagy: dlažby kamenná dlažba
Zdieľať článok