Správna platňa pre každú terasu

24. 06. 2015
Zdieľať

Dlhé letné dni s príjemnými večermi, uvoľnená atmosféra prázdnin a dovoleniek – jednoducho letná pohoda, ktorá priam nabáda na priateľské stretnutia na terasách rodinných domov. Aby ste si tieto chvíle užili naozaj v hrejivom domáckom komforte, spoločnosť Premac pripravila pre vás novinky v oblasti terasových platní. Jej ponuka je aj v tejto oblasti rozmanitá, a to nielen vo formátoch, ale aj atraktívnom dizajne a farebnej škále.

Či už je povrch platní hladký, leštený alebo pieskovaný, či už sú platne štruktúrované alebo s retro povrchom: nechajte sa inšpirovať širokým sortimentom programu terasových platní Premac. Ponúkajú originálne tvary, moderné formáty, ale aj možnosť pestrej vzájomnej farebnej kombinovateľnosti, čo z týchto platní robí bezkonkurenčný produkt na trhu.

Samozrejme, ich použitie ani zďaleka nemusí byť len na terasách, ale vďaka svojim vlastnostiam a dizajnu sú vhodné na malebné chodníčky v záhrade, či praktické využitie okolo záhradného bazéna. Teda všade tam, kde platňa nie je nadmerne zaťažovaná.

Tipy na vašu terasu

Longara  platne. Platne dlhého formátu (60 x 30 cm) s jemnou štruktúrou. Svoj klasický výrazný vzhľad získavajú prostredníctvom mierne bridlicovo štruktúrovaného povrchu. Moderný, dlhý formát dodáva platniam na vydláždenej ploche exkluzivitu.

Giona – čistá príroda. Platňový systém sa skladá zo šiestich rôzne opracovaných povrchových štruktúr. Aj týmto spojením dosahujú pestrý vzhľad, ktorý hneď upúta pozornosť a zároveň vytvorí komfortný, hrejivý pocit domova.


Aqua flair terasové platne

Aqua flair terasové platne
Premac, spol. s r.o.

Aqua flair terasové platne. Platne s vymývaným povrchom a čiernym kamenivom ponúkajú elegantný dizajn terasy. Päť atraktívnych farieb je možné harmonicky navzájom kombinovať a vytvoriť tak základ pre mnohé náročné varianty pokládky.


Calimera platne

Calimera platne
Premac, spol. s r.o.

Calimera platne. Vkusný plošný povrch s efektívnou pokládkou. Rustikálne platne vynikajú starožitným vzhľadom. Je vytvorený nepravidelnými hranami a rôzne veľkými segmentmi. V závislosti na schéme pokládky sa kvadratická základná forma môže pri dlažbe s nepravou škárou stratiť. Vzniká riadková alebo divoká väzba.

Ester platne. Ponúkajú sa v tradičných formátoch, ale aj v novom rozmere 60×30 cm a navyše, v nových melírovaných odtieňoch. Vyznačujú sa najmä svojou vysokou funkčnosťou a ekonomickosťou.

Opus platne. Elegantné a ušľachtilé. Moderné platne s výraznou štruktúrou, farebnosťou, perfektným opracovaním a nenáročnou údržbou pre ideálne riešenie na terasy rodinných domov, prístupové a záhradné chodníky, parky, dvory, schody a zimné záhrady.

Nechajte si poradiť

Neváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Poradenské dni Premac prebiehajú každý piatok od 8.00 do 17.00 hod až do konca októbra. V prípade záujmu o termín na výstavných plochách v Bratislave, vo Zvolene a v Košiciach nás stačí kontaktovať.

Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk

Náš tip

Využite službu DigiSolution, ktorá vám vopred ukáže, ako by mohol pôsobiť váš exteriér s produktmi Premac. Do fotografie, ktorú nám zašlete, zapracujeme pomocou tohto programu návrhy s použitím širokej palety našich produktov. Tak uvidíte „reálny“ vzhľad, ktorý vám pomôže vybrať si.

Kategória: Materiály
Tagy: dlažba
Zdieľať článok

Diskusia