Doprajte deťom prirodzené svetlo a nerušené snenie

02. 07. 2014 Zdieľať

Každý z nás chce pre svoje ratolesti len to najlepšie. Od pokojného spánku, cez nočné snenie až po svižné ranné vstávanie. Zariaďovanie detskej izbičky sa tak pre nás stáva jednou z najväčších priorít pri projektovaní domácnosti. Vedeli ste však, že umiestnenie a bezpečnosť okien sú nevyhnutnou a jednou zo zásadných otázok pri zariaďovaní priestoru pre našich najmenších?

Okenné riešenia od spoločnosti OKNOPLAST sú tou správnou voľbou pre vašu domácnosť.
„Naše okná sa vyznačujú najvyššou kvalitou vyhotovenia, inovatívnymi funkčnými riešeniami, bezpečnosťou a úspornosťou energie. Pridanú hodnotu predstavujú rafinované tvary profilov, akustická izolácia, široká škála farebných odtieňov, ktorá poteší aj najmenších zákazníkov, vrátane imitácií dreva a okenných doplnkov. Najmä presnosť vyhotovenia je aspektom, vďaka ktorému sa okná OKNOPLAST odlišujú vzhľadom a najvyššou estetickou úrovňou”,uviedol Juraj Koudela, obchodný riaditeľ pre Slovensko a Českú republiku.

Investícia do pohodlného a pokojného bývania sa jednoducho oplatí. Naši najmenší nám to nepochybne vrátia svojim krásnym úsmevom, úprimnou spokojnosťou a nerušeným spánkom.


Doprajte deťom prirodzené svetlo a nerušené snenie

Doprajte deťom prirodzené svetlo a nerušené snenie
Oknoplast

Viac informácií na : www.oknoplast.sk 

Kategória: Aktuality Okná
Tagy: okno
Zdieľať článok