Jednoduché ovládanie inteligentnej techniky budov

30. 05. 2018 Zdieľať

S inteligentnou Internorm aplikáciou pre riadenie budov SmartWindow zvyšujete Váš komfort bývania.

Môžete s ním pohodlne pomocou tabletu alebo smartphonu riadiť Internorm produkty I-tec Vetranie, I-tec Tienenie, tieniacu techniku ako i otváranie nadsvetlíkov. Prostredníctvom aplikácie Internorm SmartWindow je možné po doplnení príslušných prijímačov ovládať taktiež osvetlenie, bezpečnosť a celkovú klímu domu. 

SmartWindow má jednoduchú inštaláciu a ovládanie. Potrebujete k tomu iba malý „Gateway“, ktorý je potrebné pripojiť na Vašu dostupnú internetovú sieť ( WLAN-Router). Gateway zabezpečuje komunikáciu medzi Vašim tabletom, príp. smartphonom a Internorm I-tec prvkami. 


Gateway zabezpečuje komunikáciu medzi Vašim tabletom, príp. smartphonom a Internorm I-tec prvkami

2188519
Internorm


Gateway zabezpečuje komunikáciu medzi Vašim tabletom, príp. smartphonom a Internorm I-tec prvkami

V App Store alebo Google Play si môžete zdarma stiahnuť aplikáciu SmartWindow spolu s príslušným inštalačným návodom. Podľa jednotlivých krokov v aplikácii dokážete jednoducho pripojiť všetky inteligentné prvky podporujúce rozhranie SmartWindow. Pre jednoduchosť ovládania I-Tec produktov si viete tieto usporiadať podľa miestností v ktorých sa nachádzajú resp. všetky samostatne bez dodatočného softvéru a PC. Teraz Vám už nič nestojí v ceste pri používaní bezproblémového ovládania.


Užívateľské rozhranie aplikácie Smartwindow

2188521
Internorm


Užívateľské rozhranie aplikácie Smartwindow

Jednoduché ovládanie a komfort

Postačí Vám zopár ťuknutí prstom v užívateľskom prostredí aplikácie SmartWindow, aby ste vytiahli a stiahli žalúzie, nastavili podľa potreby naklopenie lamiel žalúzie a tým si zabezpečili dostatočné presvetlenie miestnosti bez zbytočného prehrievania. Rovnako si viete regulovať objem vzduchu, ktorý má byť vymenený prostredníctvom rekuperácie alebo otvorili príp. zatvorili nadsvetlíky. V užívateľskom prostredí je tiež možné uložiť si aj osobné nastavenia, takzvané scény.

Nakonfigurované scény Vám zabezpečia ťuknutím prsta spustenie vopred nakonfigurovanej situácie, ktorú majú jednotlivé produkty vykonať vo vopred stanovenom čase (napr. 21:00 zatiahnutie všetkých žalúzii,…..atď.). Existuje tu aj možnosť obsluhovať viaceré produkty v jednej miestnosti vytvorením tzv. skupiny. Tá nám zabezpečí ovládanie jednotlivých produktov súčasne s ostatnými nakonfigurovanými produktami v jednej miestnosti. Krátke video Vás oboznámi s jednoduchým nastavením a ovládaním Smartwindow produktov. 


Jednoduché ovládanie aplikácie Smartwindow cez tablet alebo smartphon

2188523
Internorm


Jednoduché ovládanie aplikácie Smartwindow cez tablet alebo smartphon

Bezdrôtový systém je možné jednoducho rozšíriť

Osvedčeným bezdrôtovým systémom, ako aj pomocou rôznych dodatočných komponentov dostupných v špecializovaných obchodoch s elektronikou vzniká možnosť, individuálne rozšíriť riadenie domu. SmartWindow zariadenie samé rozozná meteorologickú stanicu, spínaciu zásuvku, hlásiče otvorenia a požiarny hlásič, ktoré odporúča firma Internorm. Ďalšie komponenty si môžete jednoducho pridať pomocou sieťových modulov.

Samozrejmosťou je v dnešnej dobe aj možnosť kombinácie medzi rôznymi výrobcami inteligentných systémov domov. Všetky naše Internorm I-tec produkty je možné skombinovať aj s bežne dostupnými systémami na riadenie domácností ako je napríklad Loxone Smart Home. Vďaka spolupráci so spoločnosťou Loxone, ktorá je orientovaná na budúcnosť je teraz možné Internorm I-tec technológie integrovať aj do centrálneho systému riadenia budov. S firmou Loxone sme získali kreatívneho a dynamického partnera, ktorý vynikajúco dopĺňa naše technológie. Vďaka integrácií I-tec Vetrania a I-tec Tienenia do riadenia Loxone Smart Home môžeme zákazníkom ponúknuť ešte väčší komfort a úsporu energie. S príslušenstvom od spoločnosti Loxone sú aplikačné oblasti v inteligentnom dome takmer neobmedzené. Ovládanie osvetlenia a hudby môže byť taktiež samozrejmosťou, ako i kontrola poplašného systému a vykurovania.    

Výhody

Smart domáca technika poskytuje nielen určitý faktor zábavy pri ovládaní zariadení pomocou tabletu alebo smartphonu, navyše zvyšuje komfort vo Vašej domácnosti a optimalizuje spotrebu energie.


Jednoduché ovládanie inteligentnej techniky budov

2188525
Internorm

Viac info na www.internorm-okna.sk

ZDROJ PR článok spoločnosti Internorm s.r.o.

Kategória: Okná
Tagy: mobilná aplikácia
Zdieľať článok