Zdroj: Dominik Diko

Kvalitné okná znižujú náklady na bývanie

26. 07. 2022 Zdieľať

Hľadáte spoľahlivého výrobcu okien? Spoločnosť INCON pôsobí na slovenskom trhu už 30 rokov. Za ten čas vyrobila a namontovala viac ako milión okien. Ponúka kompletné portfólio plastových, hliníkových, drevených a drevohliníkových okien.

„Nepredávame len okno ako výrobok, ale postaráme sa aj o návrh správneho konštrukčného riešenia, cenovú ponuku, výrobu, montáž a potrebný servis. Sme jediný výrobca okien s celoslovenskou pôsobnosťou, ktorý tieto činnosti zabezpečuje s využitím vlastných pracovníkov,“ zdôrazňuje Marek Kráľ, konateľ spoločnosti INCON.

Klasický rodinný dom so šikmou strechou

Zdroj: INCON

Komplexná ponuka služieb

Správny návrh a výber okna si v súčasnosti vyžaduje vysoké odborné znalosti. Okná, ktoré ponúka INCON, svojou kvalitou prevyšujú súčasné požiadavky normy. „Ak si zákazníci za okná raz zaplatia, určite ich dostanú. Navyše sa nemusia obávať, že by im v priebehu životnosti nemal kto dodať náhradný diel alebo by im v budúcnosti nebol poskytnutý potrebný servis,“ vysvetľuje M. Kráľ.

Plastové okno INCON

Zdroj: INCON

Z bohatej ponuky výrobcu možno vyzdvihnúť plastové okná INCON DESIGN so štíhlym minimalistickým vzhľadom a výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Umožňuje zasklenie do hrúbky až 70 mm a ponúka sa v širokej škále farieb.

Viac na www.incon.sk.

Komerčná informácia, zdroj INCON spol. s.r.o.

Kategória: Okná
Tagy: drevené okná drevo-hliníkové okná hliníkové okná okenné profily plastové okná
Zdieľať článok