Kvalitne presvetlený priestor pod strechou teraz za nižšiu cenu

Kvalitne presvetlený priestor pod strechou teraz za nižšiu cenu

13. 09. 2013 Zdieľať

Vysokokvalitné strešné okná značky VELUX sú od septembra na Slovensku cenovo dostupnejšie. Spoločnosť VELUX pripravila unikátnu jesennú akciu, pri ktorej zákazníci môžu ušetriť na jednom okne až do 83 eur. Akcia platí do konca novembra na strešné okná VELUX GGL a GGU so štandardným izolačným dvojsklom 59.

Najvýhodnejšie riešenie pre podkrovie

V jesennom období je výborná príležitosť využiť posledné slnečné lúče na stavbárske alebo rekonštrukčné práce. Investori a stavbári, ktorí hľadajú najlepšie riešenie pre podkrovie, si môžu teraz obstarať strešné okná VELUX za zvýhodnenú cenu. Vysokokvalitné bezúdržbové biele strešné okno GGU alebo prírodné celodrevené okno GGL dodajú priestoru pod strechou viac svetla a záruku maximálneho komfortu bývania. „Užívatelia na nich oceňujú najmä kvalitné prevedenie, ľahkú údržbu a jednoduchú manipuláciu. Zároveň sú vybavené unikátnou ventilačnou klapkou, ktorá umožňuje vetranie bez toho, aby prepustila prach a hmyz dovnútra,“ opisuje prednosti kyvných strešných okien Tomáš Švec, produktový manažér spoločnosti VELUX.


Kvalitne presvetlený priestor pod strechou teraz za nižšiu cenu

1251708
VELUX SLOVENSKO spol. s r. o.

Bezúdržbové strešné okno GGU – biela elegancia

Na strešné okná sa kladú väčšie nároky ako na klasické fasádne okná. Musia spĺňať vysoké požiadavky na funkčnosť a praktickosť. Biele bezúdržbové strešné okná VELUX s dreveným jadrom obstáli aj v tých najnáročnejších klimatických podmienkach a zároveň si nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Vyrábajú sa z unikátneho profilu, ktorý tvorí drevené jadro zaliate do vrstvy polyuretánu. Ich veľkou prednosťou je vysoká pevnosť a tvarová stálosť okenného profilu. Tá je daná práve dreveným jadrom. Vďaka nemu sa rám a krídlo okna nedeformujú vplyvom teplotných výkyvov, ktoré nie sú na streche výnimkou.
Polyuretánová vrstva na strešných oknách GGU je ošetrená odolným bielym lakom s UV filtrom. Vďaka nemu si i pri dlhodobom pôsobení slnečného žiarenia biela farba zachováva svoj pôvodný odtieň. Povrchová úprava zaručuje i vysokú odolnosť okna proti vlhkosti, poškrabaniu alebo prípadného mechanického poškodenia. Kyvné strešné okná s označením GGU dovoľujú maximálne využitie priestoru priamo pod oknom. Ergonomické držadlo v hornej časti krídla umožňuje jeho pohodlné a ľahké otváranie, a zároveň dovoľuje umiestniť nábytok priamo pod okno. Tieto okná sa dajú jednoducho pretočiť a umyť zvnútra. 


GGL_horné ovládanie

GGL_horne ovladanie
VELUX SLOVENSKO spol. s r. o.


GGL_horné ovládanie

Prírodné drevené okno GGL – preverená klasika

Pre milovníkov prírodného dizajnu je určené celodrevené kyvné strešné okno GGL, ktoré optimálne presvetlí podkrovný priestor. Medzi jeho výhody patrí tiež ľahká a rýchla montáž. Strešné okno GGL sa otvára rukoväťou, ktorá je umiestnená v hornej časti okenného krídla. Pod okno preto možno umiestniť nábytok bez toho, aby sa znemožnilo jeho otváranie. Rukoväť je vybavená dvojkrokovým zámkom, ktorý slúži nielen na otváranie okna, ale aj na ovládanie ventilačnej klapky. 


GGU_bezúdržbová úprava

GGU_bezudrzbova uprava
VELUX SLOVENSKO spol. s r. o.


GGU_bezúdržbová úprava

Strešné okno GGL sa dá otočiť o 160 stupňov, vďaka čomu možno umyť vonkajšiu stranu skla priamo z miestnosti. Strešné okno GGL je vybavené západkou pre zaistenie okna v polohe pre čistenie, ponúka tiež možnosť aretácie otvoreného krídla.

Viac informácií nájdete na www.velux.sk

V prípade otázok kontaktujte:

Katarína Dudáková
Key Communications, s. r. o.
Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69 
Mobil: +421 910 967 741
katarina.dudakova@keycommunications.sk

Kategória: Okná
Zdieľať článok