Okenné siete skoncujú s komármi v domácnosti raz a navždy

18. 09. 2013 Zdieľať

Okenná sieť predstavuje najvýhodnejšie riešenie, ako sa účinne a natrvalo brániť náletom obtiažneho hmyzu, a to bez straty rodinného komfortu a finančných nákladov.

Okenná sieť proti hmyzu musí dokonale splývať s oknom, nezabraňovať prieniku svetla ani vzduchu a nenarušovať dojem z výhľadu. Známkou kvalitného výrobcu (a predajcu) je tiež odolný materiál, nenáročná montáž, zvládnuteľná svojpomocne, a z toho vyplývajúca dostupná cena. 

Okenná sieť Ideal vyniká vysokou priehľadnosťou, ktorú dosahuje – pre niekoho prekvapivo – najmä čierne prevedenie sieťoviny (ďalšou variantou je sivá). Estetické kvality okna zostávajú zachované vďaka lemu, ktorý splýva s rámom okna, bez toho aby narúšal líniu okna. Extrudovaný hliníkový profil je zárukou dlhej životnosti. 


Okenné siete skoncujú s komármi v domácnosti raz a navždy

1253232
K-system, spol. s r. o.

Výber, zameranie, nákup a montáž siete proti hmyzu od profesionálneho výrobcu pritom nekladie veľké nároky na čas a manuálnu zručnosť. Dobrým príkladom sú  okenné siete spoločnosti K-system (www.ksystem.sk), ktoré si môžete kúpiť v e-shope www.kzaluzie.sk.

Kategória: Aktuality Okná
Zdieľať článok