Prirodzený vzhľad bez kompromisov – žiadne ale…, žiadne čo ak…

10. 03. 2010
Zdieľať

V súčasnosti je na trhu dostupný široký sortiment materiálov, ktoré možno použiť pri zariaďovaní vonkajších priestorov a peších zón okolo domu. V prípade záhradky či terasy musíme riešiť otázku, ako zladiť zariaďovanie s okolím. Možnosti sú dnes naozaj široké; väčšina z nás pri realizácii našich individuálnych predstáv určite siahne najmä po kvalitných a prírodne vyzerajúcich materiáloch. Zelená flóra v podobe trávnika, kríkov či stromov sú hlavné ingrediencie, ktoré vytvárajú prírodné prostredie okolo domu.

 — Komerčná prezentácia spoločnosti Premac, spol. s  r. o.—

A práve prírodný vzhľad chodníkov možno zachovať aj vďaka dlažbe POLIGONO® od spoločnosti Premac, spol. s r. o. Jej názov pochádza z talianskeho slova poligono, čo v preklade znamená mnohouholník. Táto dlažba je na slovenskom trhu jedinečná aj vďaka vysokohodnotnému a modernému usporiadaniu dlažbového systému.


Prirodzený vzhľad bez kompromisov – žiadne ale..., žiadne čo ak...

246831

Teplé tónované farebné odtiene a nepravidelné tvary jednotlivých prvkov vytvárajú dokonalú imitáciu prírodného lámaného kameňa. Kombinácia prirodzeného vzhľadu a technickej prepracovanosti je preto hlavnou devízou dlažby. Technické výhody betónu, z ktorého je dlažba vyrobená, zaručujú stálosť, kvalitu vyhotovenia a celistvosť počas dlhých rokov.

Povrch dlažby POLIGONO® je charakteristický svojím rozmanitým usporiadaním, čo zabezpečuje prepracovaná polygonálna geometria. Na prvý pohľad sa ukladanie tejto dlažby javí ako komplikované, no opak je pravda.

Kladenie je rovnako jednoduché ako pri bežných dlažbách. Spomínaná individuálnosť každej dlažby sa prejaví pri škárovaní – cieleným výberom farebných odtieňov škárovacieho materiálu sa dá získať výraznejší či jemnejší charakter.Pri použití tmavších farieb škáry vyniknú a pri svetlejších farbách pôsobia, naopak, decentnejšie.

Ak sa rozhodnete za dlažbu POLIGONO®, nemusíte sa báť, že stratí svoj prírodný vzhľad. Jediné, na čom záleží, je vaša fantázia, prírodné cítenie a chuť skrášliť si okolie prirodzene pôsobiacou a kvalitnou dlažbou.

Infolinka: 0850 111 110
infolinka@premac.sk
www.premac.sk

Kategória: Podlaha, dlažba Stavba a rekonštrukcia
Tagy: dlažba PR článok premac
Zdieľať článok

Diskusia