Farby JUB
Zdroj: JUB

Keď očakávate najlepšie výsledky. Systémy pre krásne steny JUB

31. 07. 2023 Zdieľať

Plnú kvalitu a estetický vzhľad môžu povrchy stien a stropov v interiéri dosiahnuť iba maľovaním a inými dekoratívnymi úpravami, ak sú vopred riadne vyrovnané, preliačiny, diery, praskliny, odreniny a iné poškodenia sa opravia a vyhladia stierkou.

Takáto príprava je potrebná prakticky pre všetky typy podkladov od omietnutých povrchov stien a stropov, neomietnuté betónové podklady ako aj pre všetky typy montovanej suchej konštrukcie. Systémové zhotovenie zabezpečuje dlhotrvajúcu ochranu a estetický vzhľad dokončovaného povrchu. Povrchy stien a stropov sa zvyčajne vyhladzujú v dvoch vrstvách. Na záver treba povrch riadne prebrúsiť, aby sa pripravil optimálny podklad pre nanášanie interiérových farieb.

Spoločnosť JUB ponúka v svojich produktových skupinách kombináciu disperzných stierok a vnútorných farieb ako optimálne nastavené a zladené riešenia pre dosiahnutie očakávaných výsledkov. Od jednoduchých a ekonomických kombinácií (Nivelin disperzný tmel + JUPOL Ekonomik alebo Weiss) cez rokmi overené klasiky (JUBOLIN P25 + JUPOL Classic) až po náročné a profesionálne steny (JUPOLIN P50 + JUPOL Gold).

Farby JUB

Zdroj: JUB

Záleží len na vás ktoré riešenie si vyberiete. Ak rozmýšlate o vymaľovaní vašich priestorov, chcete extra belosť, matný vzhľad a hlavne ekonomickú cenu, potom vašim TOP výberom by mala byť práve farba JUPOL Weiss. Receptúrou nastavená na maľovanie menej zaťažených stenových a stropných povrchov v obytných a občianskych budovách a iných verejných objektoch.

Farba ktorá dlhé roky stabilne slúži ako maliarom , tak investrorom je JUPOL Classic. Má výborné krycie schopnosti už za mokra, konečný povrch má jednoliaty vzhľad a k tomu sa veľmi jednoducho nanáša valcom alebo striekaním. Užívateľ ocení výnimočne nízky obsah prchavých organických zlúčenín. Rukáv si nezašpiníte, nakoľko je odolná proti suchému oteru a steny budú vďačné za jej dobrú paropriepustnosť.

Zabezpečená stála kvalita, vysoká výdatnosť a krycia schopnosť predurčujú farbu JUPOL Gold k tomu stať sa dobrým partnerom pre hobby majstrov ako aj profi maliarov. Táto umývateľná farba znesie aj náročnejšie požiadavky a umožňuje jemné čistenie v prípade zašpinenia. V kombinácii so stierkou JUBOLIN P50 dosiahnete dokonalý podklad aj pre aplikáciu striekaním.

Stierky a farby od JUB sú tým správnym riešením pre vaše steny. www.jub.sk

Zdroj: PR článok JUB, a.s.

Kategória: Steny a fasády
Tagy: farby na dom interiérové farby stierky
Zdieľať článok
Nová sezóna podľa profesora Hričovského: Podľa čoho vyberať ovocie do záhrady?Záhrada

Nová sezóna podľa profesora Hričovského: Podľa čoho vyberať ovocie do záhrady?

Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhradeUrob si sám

Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhrade

Koniec greenwashingu? Klamlivé a zavádzajúce tvrdenia majú rôzne podoby. Nevyhýbajú sa ani stavebníctvuASB.sk

Koniec greenwashingu? Klamlivé a zavádzajúce tvrdenia majú rôzne podoby. Nevyhýbajú sa ani stavebníctvu

Martin Čurda radí: Môžeme ešte aj v decembri odoberať vrúble a sadiť cesnak?Záhrada

Martin Čurda radí: Môžeme ešte aj v decembri odoberať vrúble a sadiť cesnak?