Zdroj: MAPEI SK, s.r.o.

Namiešajte si ľubovoľný farebný odtieň pre interiér i exteriér

14. 05. 2021 Zdieľať

Vdýchnite novou farbou život fasáde svojho domu alebo vneste zaujímavý farebný akcent do vášho interiéru. Inšpirujte sa okolitým prostredím, aktuálnymi trendmi a popustite aspoň trošku uzdu fantázii. Podčiarknite vzhľad svojho domu a jeho atmosféru pomocou kolekcie Master Collection.

Mapei prináša novú víziu farieb pre stavebný priemysel. Nová kolekcia umožňuje vytvárať rozmanité farebné variácie. Namiešajte si vlastnú farbu podľa svojho vkusu a buďte originálni. S výberom vhodných odtieňov a ich vzájomným kombinovaním vám pomôže online vzorkovník Master Collection.

Vzorkovník farieb

Zdroj: MAPEI SK, s.r.o.

Originálne farby, ktoré neomrzia 

Farebná paleta Mapei je pestrá a veľmi široká. Môžete ostať pri klasike a pre svoje bývanie si zvoliť tradičné farby, ktorými nič nepokazíte. Ak máte odvahu a nebojíte sa riskovať, namiešajte si niečo nápadité, čím sa budete od svojich susedov odlišovať. Kolekciu Master Collection tvorí viac ako 1000 originálnych farebných odtieňov a je určená pre rôzne povrchové úpravy a tepelnoizolačné systémy. Farby prešli náročnými skúškami v najmodernejšom laboratóriu Mapei a boli vytvorené na základe želaní a požiadaviek architektov i užívateľov z celého sveta. 

Ľahká aplikácia a skvelá krycia schopnosť

Farby Mapei dokonale pokryjú všetky typy muriva, omietky, staré nátery či steny. Zaručujú ľahkú aplikáciu a majú dobré krycie vlastnosti. S tónovacím systémom ColorMap® si možno namiešať ľubovoľné odtiene a jednoducho ich zladiť s nábytkom či inými detailmi domu.

Interiérové farby

Zdroj: MAPEI SK, s.r.o.

Prečo práve farby Mapei? Jednou z hlavných predností je ich stálofarebnosť, čo znamená, že farby ani po čase nevyblednú. Vyznačujú sa tiež odolnosťou proti špine, schopnosťou odpudzovať vodu či odolnosťou proti UV žiareniu. Sú odolné aj v alkalickom prostredí a majú vhodný  index odrazu svetla pre použitie so systémom Mapetherm. V online vzorkovníku Master Collection si prostredníctvom fotiek môžete pozrieť a vyskúšať, ako približne jednotlivé odtiene v interiéri i exteriéri vyzerajú. Presný farebný odtieň nájdete v originálnom vzorkovníku, v ktorom sú zároveň užitočné rady a odporúčania výrobcu. 

Viac informácií získate na www.mapei.com/SK

Zdroj: PR článok MAPEI SK, s.r.o.

Kategória: Steny a fasády
Tagy: farby farby na dom farebné trendy interiérové farby Krycie farby náterové látky
Zdieľať článok