Zdroj: Wienerberger

Pálená škridla Mediteran teraz skladom

31. 08. 2022 Zdieľať

Skvelú voľbu estetického a trvácneho materiálu na strechu rodinného domu predstavuje keramická krytina. Použite pálené škridly na modernú novostavbu, ale neopozeraný vzhľad vďaka nim získajú aj rekonštruované domy.

Moderné pálené škridly Tondach sú veľmi odolné, vytvárajú priaznivú vnútornú mikroklímu a ich životnosť je viac ako 100 rokov, a to bez akejkoľvek údržby. Navyše sú stálofarebné, takže ani po rokoch nevyblednú. 

Škridla s možnosťou posuvu

Spojenie funkčnosti a atraktívneho dizajnu prináša pálená škridla Mediteran Plus. Jej charakteristickým znakom je výrazná vysoká vlna typická pre stredomorskú oblasť. Strecha s južanským nádychom však zaujme aj v našich zemepisných šírkach. Posuvná škridla so spojitým systémom hlavových a bočných drážok zaručuje vynikajúcu ochranu proti rôznym poveternostným vplyvom a bezpečný odvod vody zo strechy. Je vhodná pre nízke sklony od 22°, s doplnkovou hydroizolačnou vrstvou už od 10°. Možnosť posunu škridly až o 3 cm uľahčuje montáž, šetrí rezivo i materiál. Mediteran Plus je v ponuke v 3 povrchových úpravách – engoba matná bronz, engoba matná patina a engoba matná piesková antik. Na škridlu môžete získať záruku až 33 rokov.

Promo akcia na škridly

Zdroj: Wienerberger

Keramická škridla Tondach Mediteran Plus je teraz dostupná skladom. Nechajte si vypracovať výpočet spotreby a cenovú ponuku zadarmo.

Viac na www.wienerberger.sk/tondach

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: keramická krytina novostavby pálená škridla škridly stavba domu strešné krytiny Wienerberger
Zdieľať článok
Je vysunutý sokel bezpečný?Dom z tehly

Je vysunutý sokel bezpečný?

Murovaný záhradný krb: 11 inšpirácií pre začiatočníkovDom z tehly

Murovaný záhradný krb: 11 inšpirácií pre začiatočníkov

Hľadáte cenník murárskych prác? Zisťovali sme za vásDom z tehly

Hľadáte cenník murárskych prác? Zisťovali sme za vás

Čo je kolaudácia a ako prebieha?Dom z tehly

Čo je kolaudácia a ako prebieha?