Rozpis systémov Schiedel a ich využitie

Rozpis systémov Schiedel a ich využitie

29. 05. 2020 Zdieľať

Schiedel Vám zabezpečí nezávislosť, bezpečnosť a tepelnú pohodu.

Schiedel

Schiedel ABSOLUT

SCHIEDEL ABSOLUT JE URČENÝ PRE NÍZKOENERGETICKÉ A PASÍVNE DOMY, BEZ ZADNÉHO ODVETRANIA.

Dvojvrstvový komínový systém Schiedel ABSOLUT s integrovanou izoláciou pomocou keramických vložiek s „absolútnou“ tesnosťou (systém spoja vložiek hrdlom) je určený pre všetky typy palív a spotrebičov.

komin-schiedel-uni-advanced

Schiedel

Schiedel UNI Advanced

ŠTANDARDNÉ RIEŠENIE V PODOBE SCHIEDEL UNI ADVANCED JE URČENÉ PRE ZODPOVEDNÉHO STAVITEĽA

Komínový systém s tenkostennou izostatickou keramickou vložkou s hrdlovým spojom. Ideálny pre zabezpečenie nezávislosti, bezpečnosti a tepelnej pohody. Tenkostenná izostatická vložka v systéme UNI Advanced je zárukou bezpečnosti a odolnosti proti teplotným šokom, ako je napríklad vyhorenie sadzí.

Kombigas

Schiedel

Schiedel KombiGas

KOMBIGAS – VŠETKO V JEDNOM KOMÍNE

Komínový systém Schiedel KOMBIGAS spája všetko potrebné do jedného komína. V komíne sa nachádza tenkostenná izostatická keramická vložka s hrdlovým spojom a so šachtou pre oceľovú vložku z nehrdzavejúcej ocele (Schiedel GASFIX) alebo plastovú rúru, ktorá slúži na odvod spalín a zároveň spoľahlivo privádza vzduch do kotla. Ďalšia šachta je využiteľná pre vedenia bežných inštalácií.

Schiedel

Schiedel STABIL

KOMÍNOVÝ SYSTÉM SCHIEDEL STABIL S TECHNICKOU KERAMIKOU PRE NENÁROČNÉHO STAVITEĽA

Univerzálny komínový systém pre všetky typy spotrebičov, predovšetkým na tuhé palivá v suchej alebo mokrej prevádzke v podtlaku. Komínový systém STABIL je alternatívou s neporovnateľne komplexne lepšími vlastnosťami ako sú na Slovensku ponúkané zložené systémy a komíny bez „skúseností“.

Schiedel MULTI

KOMÍNOVÝ SYSTÉM SCHIEDEL MULTI PRE BYTOVÉ DOMY S INDIVIDUÁLNYM VYKUROVANÍM

Vzducho-spalinový komínový systém Schiedel MULTI je určený pre pripojenie viacerých kondenzačných spotrebičov typu „C“. Je teda riešením pre bytové domy, keďže je možné pripojiť až 20 spotrebičov.

Schiedel Simplegas

SIMPLEGAS –HYGIENICKÝ A BEZPEČNÝ ODVOD SPALÍN

Schiedel Simplegas – v tvárnici s minimálnym rozmerom je riešený odvod spalín prostredníctvom vložky z nehrdzavejúcej ocele.

Schiedel ICS 25 a ICS 50

KOVOVÝ KOMÍNOVÝ SYSTÉM SCHIEDEL ICS Z LESKLEJ NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE

Schiedel ICS je dvojplášťový komínový systém z nehrdzavejúcej ocele s priebežnou tepelnou izoláciou skladaný z jednotlivých komponentov. Určený na odvod spalín od spotrebičov na tuhé, kvapalné a plynné palivá. Pre kvapalné a plynné palivá je použiteľný ako v podtlakovej, tak aj v pretlakovej prevádzke.

Permeter

Schiedel

Schiedel PERMETER

DVOJPLÁŠŤOVÝ (TROJVRSTVOVÝ) KOMÍNOVÝ SYSTÉM V ATRAKTÍVNYCH FARBÁCH

Schiedel PERMETER – dvojplášťový systémový komín pre pece, krby a kotly na tuhé palivá. Charakteristickým rysom systému je vonkajší obal, vyrobený v jednej z troch farieb: čierna, šedá alebo biela. Systém PERMETER je ľahký, odolný proti vlhkosti, kyselinám a vysokým teplotám

Schiedel PERMETER Smooth Air

VIACVRSTVOVÝ KOMÍNOVÝ SYSTÉM S PRÍVODOM VZDUCHU KU KACHLIAM

Schiedel PERMETER Smooth Air – komín s odovodom spalín a prívodom vzduchu z nehrdzavejúcej ocele a galvanicky upravenej ocele s práškovou farebnou úpravou – čierna farba.

Schiedel CFS

KOMÍNOVÝ SYSTÉM PRE PLYNOVÉ KRBOVÉ VLOŽKY

Vyvážený vzduchovo-spalinový komínový systém Schiedel CFS pre prívod spaľovacieho vzduchu a odvod spalín od jedného plynového spotrebiča jednou koncentrickou rúrou. Ideálne riešenie pre pripojenie plynového krbu, ale aj pre nové dymovody od kondenzačných spotrebičov, v lesklom prevedení, avšak tiež dostupné v akejkoľvek RAL farbe za príplatok.

Schiedel PRIMA Plus

KOMÍNOVÝ SYSTÉM SCHIEDEL PRIMA PLUS PRE VYVLOŽKOVANIE NEVYHOVUJÚCICH TELIES

Schiedel PRIMA PLUS je jednoplášťový komínový systém z nehrdzavejúcej ocele určený pre sanáciu jestvujúcich komínových telies. Ale je zároveň použiteľný na bezproblémové dopojenie spotrebičov na komínové teleso. Rozsiahle príslušenstvo umožňuje vyskladať akýkoľvek dymovod.

Zdroj: PR článok Schiedel Slovensko s.r.o.

Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: komíny
Zdieľať článok