Strechár radí: Prečo potrebujem systémovú záruku?

Strechár radí: Prečo potrebujem systémovú záruku?

11. 07. 2014 Zdieľať

Počas celého roka je strešná krytina vystavená mnohým náročným podmienkam. Preto nebuďte prekvapení z dĺžky záruky, ktorá sa na ňu poskytuje. Štandardne sa pohybuje na úrovni 30 rokov. Nemôžete však zabúdať na skutočnosť, že je to záruka iba na škridlu. Dĺžka záruky na strešné doplnky sa pohybuje v zákonom stanovenej lehote dva roky. Je však potrebné uvedomiť si aj fakt, že riziko poškodenia strechy narastá s dĺžkou jej používania. V neskoršom období je toto riziko vyššie. Najmä pri detailoch a doplnkoch. Preto strecha musí fungovať ako celok. A práve na to slúži systémová záruka.

Radí: Vladimír Čáni, produktový manažér Bramac 

Systémová záruka a jej dĺžka 


Strechár radí: Prečo potrebujem systémovú záruku?

1378229
BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o.

Moderní výrobcovia strešnej krytiny nenechávajú nič na náhodu. Výsledkom dlhodobého vývoja a testovania uceleného strešného systému aj v extrémnych poveternostných podmienkach je skutočne odolná strecha. Výrobca tak môže zákazníkom garantovať nadštandardnú 15-ročnú záruku na funkčnosť strechy, čo je 7,5-krát viac, ako je obvyklé na trhu pri zárukách na konkurenčné bežne používané príslušenstvo. 

Príslušenstvo, ktoré ladí

Strecha nie je len strešná krytina. Je to súbor mnohých prvkov, ktoré do seba zapadajú, vzájomne spolupracujú a vytvárajú ucelený a komplexný systém, ktorý funguje. Kvalitná strecha s originálnym príslušenstvom tak garantuje počas mnohých rokov spokojné bývanie bez ťažkostí! Pri výbere strechy vždy hľadajte originálne doplnky, ktoré sú pre danú strešnú krytinu vyvinuté na mieru. Iba tým minimalizujete zatečenie vody do strechy. Kvalitné príslušenstvo a systémová záruka tak idú ruka v ruke. 

Systémová záruka sa oplatí!

Ak by sa počas nasledujúcich rokov niečo so strechou stalo, systémová záruka prenechá všetky starosti výrobcovi strešnej krytiny. V prípade uznanej reklamácie zabezpečí výrobca strešnej krytiny so systémovou zárukou na svoje náklady aj výmenu chybného doplnku vrátane zloženia a opätovného položenia krytiny, nielen dodanie náhradného výrobku. Systémová záruka sa tak skutočne oplatí! Ak si vyberiete výrobcu so systémovou zárukou, získate aj ďalšie benefity. Máte totiž možnosť vybrať si z veľkého množstva kvalitných realizačných firiem, ktoré sú pravidelne školené na správnu aplikáciu celého strešného systému. 


Strechár radí: Prečo potrebujem systémovú záruku?

1378231
BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o.

Získať systémovú záruku je jednoduché!

Na to, aby vaša strecha bola chránená systémovou zárukou, nemusíte nikam chodiť ani sa zaťažovať zbytočnými papierovačkami. Postup je veľmi jednoduchý. Keď si vyberiete kvalitnú strechu od overeného výrobcu so systémovou zárukou, stačí si následne iba stiahnuť registračný formulár na poskytnutie záruky. Tento formulár vyplníte. Realizátor vašej strechy potvrdí v registračnom formulári podmienky montáže a odošle ho výrobcovi strechy. Po overení výrobcom vám na vašu adresu bude doručený záručný list. 

www.bramac.sk

Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: krytina strecha
Zdieľať článok