Univerzálna, praktická a príťažlivá strecha? Jednoducho Goodlock!

29. 06. 2018 Zdieľať

Maloformátová ľahká strešná krytina Lindab Goodlock patrí medzi TOP produkty, ktoré spoločnosť Lindab vyrába. Táto krytina je atraktívna svojim mohutným profilom, pevnosťou a príťažlivým vzhľadom. Je unikátna práve tým, že sa neskrutkuje v ploche krytiny.

Celý systém je zámkový, čo laicky znamená, že do seba veľmi presne zapadá a nedochádza tak k perforácii krytiny. Vďaka tomu toto jedinečné kotvenie krytiny odstraňuje u zákazníkov strach z neskrytých skrutiek, ktoré sú v tomto prípade prekryté samotnou strešnou krytinou. Maloformátové dielce umožňujú jednoduchú manipuláciu pri práci a rýchlu realizáciu a dodávku strešného systému. Goodlock sa montuje okamžite z europalety, vďaka jej rozmeru 0,88 m2, čo umožní bezproblémovú prepravu na miesto realizácie a rovnako aj možnosť výroby na sklad. Vďaka tomu je termín dodávky veľmi krátky. V praxi to znamená, že krytina potrebná pre štandardný rozmer strechy vám príde úhľadne poukladaná na jednej europalete, na rozdiel od veľkoformátových krytín, ktoré vám môžu zbytočne zaberať a blokovať priestor na dvore. Taktiež  v prípade, že je potrebné rýchlo dokúpiť pár metrov, nájdete ju rýchlo v skladových zásobách u predajcov. 
 

Univerzálna, praktická a príťažlivá strecha? Jednoducho Goodlock!

2208573
Lindab a.s.

Výhody krytiny Lindab Goodlock:

 
Tabuľa Goodlock s najvyššou výškou vlny (48mm) na slovenskom trhu, výrazne zvyšuje statickú nosnosť celej strechy
 
Bez viditeľných skrutiek
 
Maloformátové dielce umožňujú jednoduchú manipuláciu pri práci a rýchlu realizáciu strešného systému
 
Vhodná na rekonštrukcie aj novostavby
 
Aplikácia na strechy už od sklonu 15°
 
Záruka 15 až 30 rokov.
 
Plech je vo všeobecnosti materiál vhodný na rekonštrukciu, pretože je ľahký a svojou hmotnosťou nezaťažuje staršie múry.  Lindab Goodlock si svojim univerzálnym vzhľadom  získa rovnako majiteľov novostavieb, nech už ide o prízemné bungalovy alebo domy s vidieckym „rukopisom“.
 

Univerzálna, praktická a príťažlivá strecha? Jednoducho Goodlock!

2208583
Lindab a.s.

 
Krytina je vyrábaná z vysokokvalitného švédskeho oceľového plechu v rôznych farebných odtieňoch s vrstvou zinku 275 g/m2 a troch povrchových úpravách Classic s 15 ročnou zárukou, PREMIUM MATT s 20 ročnou zárukou, alebo ELITE s 30 ročnou zárukou.
 
Ak vás táto unikátna krytina zaujala, máte možnosť získať bezplatnú cenovú ponuku na stresnysystem.sk.
 
Ak chcete byť stále medzi prvými informovaný o novinkách zo sveta Lindab, navštívte aj náš FanpageLindab Slovakia.
 
Zdroj: PR článok spoločnosti Lindab a.s.
Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: Goodlock oceľ strecha strešná krytina
Zdieľať článok