Veľký formát za výhodnú cenu

Veľký formát za výhodnú cenu

17. 04. 2014 Zdieľať

Pri výbere strešnej krytiny treba mať vysoké nároky: na funkčnosť i estetiku. V prípade keramickej škridly však zohráva významnú úlohu aj cena. Dobrá správa prichádza od nemeckého výrobcu pálenej strešnej krytiny Creaton. Nová veľkoformátová posuvná škridla Titania prináša kvalitu za výhodnú cenu.

Veľkoformátová posuvná keramická škridla Titania prináša stavebníkom úsporu nielen v podobe výhodnej predajnej ceny, ale aj v nárokoch na spotrebu materiálu. Vďaka veľkému formátu, vystačí na pokrytie štvorcového metra strechy len 9,2 škridly. Pričom ju možno klásť už od sklonu strechy 10 ° s použitím doplnkovej hydroizolačnej vrstvy.

Tradičná kvalita keramických škridiel značky Creaton zaručuje vysokú odolnosť strechy proti poveternostným vplyvom či účinkom UV žiarenia. Unikátny Labyrint systém piatich bočných drážok zabezpečuje jej dokonalú vodotesnosť aj pri vetrom hnanom daždi. Vďaka použitiu kvalitnej suroviny a najmodernejšej technológie môže výrobca ponúknuť na škridlu záruku v trvaní až 50 rokov.


Veľký formát za výhodnú cenu

1332947
EBM Co., s.r.o.

Titaniu robí výnimočnou aj možnosť dostatočného posuvu pomocou hlavových drážok. To šetrí čas i peniaze pri novostavbe, ako aj pri rekonštrukcii strechy. Extrémne hladký až zamatový povrch bráni jej poškodeniu a poškriabaniu. Výrobca ponúka výber zo šiestich farebných odtieňov. Škridla Titania prepožičia streche klasický a elegantný vzhľad, a pritom ponúka všetky výhody moderného stavebného materiálu.

Viac informácií na www.ebmco.sk

Kategória: Aktuality Strecha, podkrovie
Tagy: krytina strešná
Zdieľať článok