Zdroj: Decodom

Home = domov

04. 10. 2023 Zdieľať

S trendom otvorených dispozícií je domácnosť ladená v jednotnom štýle čoraz častejšou požiadavkou. Pozornosť jej venuje aj nový program HOME od spoločnosti DECODOM, ktorý v septembri ponuku kuchýň rozšíril o obývačkové moduly. Program je cenovo prístupný a zákazník si ho môže prispôsobiť vlastným potrebám a vkusu.

1. Vyladená harmónia

Farebne zladená domácnosť pôsobí upokojujúco a harmonicky. Myslite na to najmä vtedy, ak máte spojenú kuchyňu a obývačku. Program HOME ponúka riešenie všetkým, ktorých zaujíma dizajn za výhodnú cenu. Kuchyne a obývačky HOME spolu ladia a interiéroví dizajnéri spoločnosti DECODOM vám pomôžu doladiť ostatné prvky interiéru – sedačku, stoličky, svietidlá a dokonca aj opäť moderné tapety.

Biela kuchynská linka s predĺženou doskou slúžiacou ako stôl.

Zdroj: Decodom

2. Farby prírody

Či zariaďujete byt, dom, apartmán, alebo chalupu, s programom HOME si budete vedieť vybrať. V programe HOME sú kuchyne i obývačky v ôsmich univerzálnych farbách – modernej kašmírovej, hnedej cameron, sivého kameňa, taupe sivej, bielej matnej, svetlosivej, monumentálnej sivej, zelenej verde a jedného dreveného dekoru v odtieni dub olejovaný. Farby sa navzájom dobre kombinujú. Už si len musíte vybrať, či chcete interiér svetlejší alebo tmavší.

3. Kombinovateľnosť

Obývačkové skrinky v programe HOME poskytujú veľké množstvo kombinácií. V ponuke sú v šírke 601 mm, v štyroch rôznych výškach a v dvoch hĺbkach. Veľkosť si môžete vybrať podľa preferencie – rovnako ako odtieň, ktorý sa vám najviac páči

Obývačka s drevenými skrinkami a televízorom na stene.

Zdroj: Decodom

4. Prispôsobené vám

DECODOM dbá na vizuál aj praktickosť skriniek. Minimalisti ocenia jednoduchý dizajn uzavretých skriniek, ktoré je možné riešiť buď dvierkami, alebo zásuvkami. Ľudia túžiaci po vzdušnejšej optike majú možnosť vyskladať si priestor pomocou otvorených regálov s drevenými alebo so sklenenými poličkami. Každá skrinka má pritom na výber viacero alternatív – od otvorenej s policami až po zásuvkovú. Samozrejmosťou závesov a zásuviek je tlmenie.

5. V detailoch je krása

Detaily tvoria dokonalý celok – či už je to farba úchytiek, nožičiek, alebo kompozícia skriniek. Dizajnéri spoločnosti DECODOM navrhujú doplniť program HOME o trendové lamely. Okrem toho, že sú skvelým dizajnovým kúskom, ktorý dokáže osviežiť interiér, majú lamely aj praktické výhody. Šikovne predelia miestnosť, zlepšujú akustiku a podľa niektorých odborníkov dokonca navodzujú pocit harmónie. V ponuke sú v čiernej farbe a v prírodnom odtieni duba.

Drevené lamely na stene s drevenými policami a háčikmi na vešanie oblečenia.

Zdroj: Decodom

6. Dostupný dizajn

Program HOME bol navrhnutý tak, aby bol cenovo dostupný aj pre tých, ktorí sa chystajú do prvého bývania. Zachováva si pritom svoju kvalitu a je vyrobený z prvotriednych materiálov a komponentov, na ktoré sa vzťahuje záručný aj pozáručný servis. Výhodou je aj možnosť online naplánovania.

Viac nájdete na www.decodom.sk.

Zdroj: PR článok DECODOM, spol. s r.o.

Kategória: Dizajn
Tagy: kuchynské inšpirácie nábytok do obývačky plánovanie kuchyne zariaďovanie obývacej izby
Zdieľať článok
Samočistiaci prírodný bazén alebo kúpacie jazierko: Všetky pre a proti, ktoré by ste mali vedieťUrob si sám

Samočistiaci prírodný bazén alebo kúpacie jazierko: Všetky pre a proti, ktoré by ste mali vedieť

Ako zrecyklovať staré železo a vyrobiť si z neho pekné záhradné dekorácieUrob si sám

Ako zrecyklovať staré železo a vyrobiť si z neho pekné záhradné dekorácie

Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdeteZáhrada

Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete

Potosovec sa opäť teší veľkej obľube. Ako si ho môžeme rozmnožiť?Záhrada

Potosovec sa opäť teší veľkej obľube. Ako si ho môžeme rozmnožiť?