Ako ešte viac ušetriť na vykurovaní?

29. 02. 2012
Zdieľať

Máte pocit, že ste pre úspory energie urobili maximum? Vymenili ste okná, zateplili ste, máte nový kotol. Vedeli ste, že stále môžete šetriť od 23 do 46 % nákladov na vykurovanie? Správnou reguláciou vykurovacej sústavy.

Skúsení odborníci spoločnosti Danfoss poznajú konkrétne, finančne nenáročné riešenia ako ušetriť a efektívne vykurovať bez toho, aby ste na to museli myslieť. Predstavili ich aj na veľtrhu Aqua-therm v Nitre.

Termostatické hlavice living by Danfoss  predstavujú najúčinnejšie riešenie pre bezstarostnú reguláciu vykurovania v byte, rodinnom dome, či komerčnej prevádzke. Ide doslova o revolúciu v regulovaní vykurovania. Hlavice možno jednoducho inštalovať kdekoľvek bez ohľadu na to, či ide o novostavbu alebo starú budovu. Vďaka termostatickým hlaviciam living by Danfoss  majú užívatelia absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnostiach, pričom si vychutnávajú maximálne pohodlie. Ich cena sa pritom výrazne nelíši od cien bežných termostatických radiátorových hlavíc. „Okrem jednoduchého nastavenia a výrazných úspor energie oceňujem najmä moderný dizajn,“ hovorí Silvia z Bratislavy, ktorá sa priamo na stánku spoločnosti Danfoss oboznámila s výrobkami living by Danfoss.


Ako ešte viac ušetriť na vykurovaní?

1072572
Danfoss,

Elektronické termostatické hlavice living eco® a living connect® + Danfoss Link disponujú predinštalovanými programami pre inteligentné a presné riadenie vykurovania. Užívateľ si sám jednorazovo nastaví vyhovujúci program vykurovania. Po zvyšok vykurovacej sezóny má absolútnu kontrolu nad kúrením v byte alebo dome počas celého dňa a noci. Inteligentné systémy disponujú dokonca aj funkciou otvorené okno. V prípade, že teplota v miestnosti prudko klesne, prívod tepla sa automaticky vypne.

Spoločnosť Danfoss je popredným svetovým výrobcom s najdlhšími skúsenosťami s vývojom a výrobou termostatov. Jej odborníci vedia ako efektívne a rozumne vykurovať bez prehnaných vstupných investícií. S Danfossom sa preto oplatí regulovať.

Viac informácií nájdete na www.danfoss.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: danfoss
Zdieľať článok

Diskusia