Daj aj ty svoje chlapské slovo!

21. 04. 2017
Zdieľať

Slovo robí chlapa! Staré známe porekadlo, ktoré aj keď každý dobre pozná, bohužiaľ, nie tak často praktizuje. Prečo je to tak? Prečo si človek nedokáže stáť za svojim chlapským slovom?

Náš súčasný svet je zahalený neistotou, v ktorej priateľstvá, vzťahy či práca nie sú pevné a stále. O dôvod viac, aby si aspoň ty stál za ozajstnými hodnotami, medzi ktoré chlapské slovo patrí. Zahmlievanie faktov, manipulácia a prifarbovanie, to už nikto neocení. Neprikáňaj sa k týmto praktikám, ktorými si rešpekt už nikde nezískaš. Morálka, asertivita a slušnosť sú hodnoty, ktoré treba šíriť ďalej. To sú hodnoty, na ktorých záleží a v ktorých treba vychovať novú generáciu. Stačilo zbabelosti, ktorej je plný svet, a z ktorej sme všetci znechutení. Začni konať a nenechaj za sebou prázdne slová. Splň svoje chlapské slovo, buď charakter!

Presne tejto životnej filozofie sa drží aj stavebná firma Leier Baustoffe, ktorej bytostnou prioritou je poctivá tvrdá práca. Ňou chce prispieť k šíreniu skutočných hodnôt vo svete a pomôcť pochlapiť sa aj ostatným. Leier dáva svoje chlapské slovo, ktorým garantuje poctivú a kvalitnú výrobu pri všetkých svojich materiáloch a produktoch. Dobre vie, že pri výrobe sú to práve tie malé poctivé detaily, ktoré robia veľké veci. Chce šíriť túto chlapskú myšlienku a vyhýbať sa nemužným praktikám. Aj z tohto dôvodu organizuje projekt Chlapské slovo, do ktorého sa môže zapojiť úplne každý.


Daj aj ty svoje chlapské slovo!

1953731
Leier Baustoffe SK, s.r.o.

Pridaj sa aj ty a prilož ruku k dielu!

Už žiadne reči, ale ozajstné skutky! Daj aj ty chlapské slovo, pomôž doma, v práci alebo na verejnosti a ukáž, že ho vieš dodržať. Od slov k činu nevedie až taká dlhá cesta, akoby sa ti mohlo zdať.

Buď skutočný muž, vytvor si vlastnú výzvu a ukáž svetu, že vieš dodržať chlapské slovo. Za splnené chlapské výzvy ťa čakajú chlapské odmeny. Výherca súťaže získa darček v podobe vecných cien a materiálov od firmy Leier. Najlepšie chlapské slová budú tiež zverejnené v samotnej kampani.

Navštív www.chlapskeslovo.sk alebo www.facebook.com/chlapskeslovo a buď inšpiráciou ostatným. 

ZDROJ PR článok spoločnosti Leier Baustoffe SK s.r.o.

Kategória: Aktuality Materiály
Zdieľať článok

Diskusia