Dokonalá belosť, ktorá rozjasní váš interiér

Dokonalá belosť, ktorá rozjasní váš interiér

18. 05. 2012 Zdieľať

Primalex aj v roku 2012 pokračuje v obnove svojho produktového portfólia a redizajne obalov. Po úspešnom uvedení červeného radu výrobkov PRIMALEX Plus v minulom roku prináša teraz na trh STRIEBORNÝ RAD výrobkov Primalex POLAR / INSPIRO.

PRIMALEX POLAR sa už dlhodobo radí medzi najpredávanejšie výrobky z portfólia značky Primalex. Vyznačuje sa najvyšším stupňom tzv. „polárnej“ belosti – minimálne 92% (na stupnici BaSO4), za čo vďačí náročnému výberu najkvalitnejších kalcinovaných vápencov a vysokému podielu titanovej beloby.

Spĺňa tak aj predstavy najnáročnejších zákazníkov o exkluzívne matnom finálnom vzhľade. PRIMALEX POLAR je vhodný na použitie pre reprezentatívne priestory, ako sú obývacie miestnosti, haly, jedálne, konferenčné centrá alebo kancelárie. Vysoká belosť rozjasní každý priestor, dodá miestnosti nádych čistoty a priestrannosti. Navyše výborne odráža svetlo, takže miestnosť vďaka nej ostáva dlho svetlá a rozjasnená bez potreby umelého osvetlenia.


STRIEBORNÝ RAD výrobkov Primalex POLAR / INSPIRO

1105040
PPG Deco Slovakia, s.r.o.

Vďaka svojej jednoduchej aplikácii, výbornej paropriepustnosti a vysokej oteruvzdornosti je často prvou voľbou pri výbere bieleho náteru. PRIMALEX POLAR teraz môžete kúpiť vo vynovenom „striebornom“ obale v praktických 1 l (1,51 kg), 4kg, 7,5kg, 15kg, 25kg a 40kg baleniach.

Kategória: Aktuality Materiály
Zdieľať článok